Rustik Salon Perde

Rustik salon perdeleri, farklı ve modern tasarımları, genç kızların en çok tercih etmiş olduğu rustik salon perdeleri ve fiyatları, rustik perde seçimi…

Son günlerin trendi olan Rustik Salon Perde, salonlarınıza şıklık katmaya devam etmektedir.

Rustik Salon Perde

Korniş kullanmaktan sıkılan kişiler için, kendine has askı aparatıyla bambaşka bir görünüm elde edilmektedir. Salonunuzda pencere üzerinde farklı bir şıklık katmaktadır.

Kolay tuta halkaları sayesinde perdenize pratik bir açıp kapama imkanı da sağlamaktadır. Pencerenin az bir şey üzerinde olan perde askısı salonunuza ayrı bir güzellik katarak, alışılagelmişin de ötesinde bir görünüm sağlamaktadır.

Rustik Salon Perde

Rustik Salon Perde

Her iki taraflı ayrılan fonlar ve perde içinde yer alan renk ve desenler odanıza değişik bir hava katmaktadır. Sadece salon değil tüm odalarında görünümüne modernlik ve şıklık katan Rustik perde sayesinde odanıza refah bir hava katabilirisiniz.

Lüks Rustik Salon Perdeleri

Lüks Rustik Salon Perdeleri

Diğer perde modellerine göre duvardan duvara kadar olan bir tarza sahip olmayan Rustik Salon Perdesi Modelleri, daha dar bir alanı kapsayarak, pencerenize şık bir görünüm katmaktadır. Sizlerin de beğenisini alarak üretilen perde modellerinin çoğu, rengarenk kumaşlardan ve çiçek figürlü modellerden oluşmaktadır. Bu rengarenk kumaşlar odanıza sıcak bir görünüm katarak içinizi de rahatlatmaktadır.

Modern Rustik Salon Perde

Modern Rustik Salon Perde

Rustik Salon Perde Fikirleri

Tüm yaşam alanınızı kapsayan, hem dışarıdan gelen ışığı kontrol altında tutmak için kullanılan sistemleri sağlayan perdeler, eviniz için çok önem taşımaktadır. Rustik Perdeler, rahatlıkla kullanılmakta ve istediğiniz karanlık ortamı oluşturmada oldukça başarılı çalışmalar yapmıştır. Güneş ışığının içeri girmesini sağlayan malzemeler kullanılması bu çalışmalarla ilgilidir.

Aradığınız kalitede, güzel görüntüler elde edebilmek için seçeceğiniz perde aynı zamanda temizlenebilir özelliklere sahip olmalıdır. Temizleme işlemleri normal perdelerde ayda bir yapılırken, Rustik perdeler yılda bir olarak yapılabilir. Kiri, pisi çok çekmeyen perde sayesinde eviniz her daim temiz kalacaktır. Eşyalarınıza ve dekorasyonunuza uygun olarak seçtiğiniz perde modelleri evinize refahlık katacak ve girdiğiniz odadan çıkmak istemeyeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git