Rustik Salon Perde Modelleri

Rustik Salon Perdesi, yeni ve farklı rustik salon perdesi tasarımları, salonlara renk katacak öodern ve estetik görünümlü rustik perde modelleri…

Teknolojinin gelişmesiyle, insanların evlerine aldıkları Rustik Salon Perde Modelleri de değişim göstermektedir.

Rustik Salon Perdesi

Evlerinizin pencerelerini süsleyecek, yeni sezon tasarımlarıyla karşınıza çıkan Rustik perdeler, ev dekorasyonunda en çok kullanılan perde modellerindendir. Modern tarzıyla, evinizde son derece iyi bir şıklık yaratacaksınız. Rustik perde modellerinin en iyi yanı, tül ve güneşlik olan perdeler ahşap borulara takılmaktadır. Yani bu perdelerde korniş derdi bulunmamaktadır. Rustik Salon Perdeleri evinize spor ve sıcak bir hava katacaktır. Uzun ahşap çubuklarının yerine tercih etmek isterseniz eğer metal ve ahşap çubuklar da tercih edebilirsiniz.

Rustik Salon Perdesi Modelleri

Evinizin her köşesinde, mutfak da, salonda ve yatak odalarında kullanabileceğiniz Rustik perdeler evinize modern bir hava katmaktadır. Perde seçimi yapmadan önce, perdeyi kullanacağınız odanın dekorasyonuna ve tasarımına dikkat etmeniz gerekmektedir. Borusunu seçerken, ahşap mı demir mi olduğuna karar vererek perde seçimi yapabilirsiniz. Evinizin zemini ahşap ise, perde borusu da ahşap olmalıdır. Bu şekilde, odanızın dekorasyonuna uygun perde seçimi yapmış olabilirsiniz. Eğer odanız klasik ise, metal boru seçerseniz daha uygun olacaktır. Kendiliğinden havalı ve gösterişli bir perde olduğu için, kartonpiyerler odanızda göz yorgunluğuna neden olmaktadır. Eğer sportif bir odanız var ise mutlaka ama mutlaka Rustik perde tercihi yapmalısınız. Çiçekli, desenli, renkli Rustik perde modelleri evinize ayrı ve şık bir hava katacaktır.

Salon Rustik Perdesi

Salon Rustik Perdesi

Rustik Salon Perdesi Seçimi

Perde seçimi kimi zaman kafa karıştırsa da odanıza uygun, sizin kullanışınıza uygun ve cebinize uygun bir perde seçimi yapmak sizi mutlu edecektir. Tül ve saten perde olmak üzere iki ayrı kısımdan oluşan Rustik perde sayesinde, klasik mefruşat perdelerden uzak durmuş olacak, artık modernliğe uygun ve size uygun bir perde seçimi yapmış olacaksınız.

Seçtiğiniz perdenin fiyatı biraz fazla gibi gelse de sizin içinizin rahat etmesi vereceğiniz fiyattan daha önemlidir. Çünkü o perdeyi odanızda kullanacak sizsiniz. İçinizin rahat etmesi ve ferah bir odaya sahip olmanız için perde seçimine önem vermeniz gerekmektedir. Sıkıcı bir odada yaşamak hiçbirinizi mutlu etmeyecektir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak tercihinizi yapın.

Stor Rustik Salon Perdesi

Stor Rustik Salon Perdesi

Rustik Salon Perde Görselleri ve Bilgiler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git