Rustik Perde Modelleri

Rustik Perde Modelleri, şık ve estetik tasarımları ile evlerinize renk katmaktadır.

Rustik Perde Modelleri ve Fiyatları

Rustik Perde Tasarımları evlerde salon, misafir odası, yatak odası ve mutfaklarda tercih edebileceğiniz modelleri bulunmaktadır. Evlerde mobilyalarla uyum sağlamakta olup kullanıldıkları alanlara ayrı bir hava katmaktadır. Rustik modeller evlerde kullanılmakta olan eşya ve mobilya tasarımları ile uyumlu renk kullanıldığında ortaya şık ve estetik ev dekorasyonu çıkmaktadır.

Rustik perde sistemleri ahşap yada profil boru ile yapılmakta olup bir çok farklı ren k seçeneği bulunmaktadır. En çok beyaz ve ahşap olan yada ahşap görünümlü rustik perde sistemleri çok tercih edilmektedir.

Rustik perde başlıkları fiyatları 8 Tl den başlayan fiyatlarla satışa çıkmakta olup , farklı renk ve modelleri bulunmaktadır.

Rustik Perde Başlıkları

Rustik Perde Başlıkları

1 numaralı resimde kırmızı ve çizgili rustik başlık modeli, 2 mavi şeker rustik başlık, 3 pembe çizgili rustik başlık, 4 sarı şeker rustik başlık tasarımları çok tercih edilen renkler rustik aksesuarlar arasında yer almaktadır.

Rustik perde fiyatları metre kare olarak hesaplanmakta olup 20 Tl ile 50 Tl arasında değişmekte olan metre kare fiyatları bulunmaktadır. Ürünleri üretici firmalardan ve e-ticaret siteleri üzerinden isterseniz peşin isterseniz de taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Rustik Perde Modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde ürünleri inceleyebilir ve evinize en uygun olacak tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Beyaz Rustik Perde

Beyaz Rustik Perde

Beyaz ve sade renk perde tasarımlarından hoşlanan kişiler için özel olarak üretilmiş bir modeldir.

Çiçek Desenli Rustik Perde Modelleri

Çiçek Desenli Rustik Perde Modelleri

Çicek desenli perdeler evlerde bayanların çok sevdiği modeller için de yer almaktadır. Küçük pencereler için ideal tasarımlar arasında yer alır.

Çiçek Motifli Rustik Perde

Çiçek Motifli Rustik Perde

Çiçek motifleri ile canlı ev dekorasyonundan hoşlanan kişiler bu modelleri tercih edebilirler. Salon ve misafir odası ve oturma odalarında bu modeller kullanılabilir.

İpek Rustik Perde Modelleri

İpek Rustik Perde Modelleri

Perde tasarımlarında İpek perde modellerini sevenler ve tasarımlarında bu ürünlere yer verecek olan bayanlara özel olarak üretilmiş bir üründür.

Modern Rustik Perde Modelleri

Modern Rustik Perde Modelleri

Evlerinde modern perde tasarımlarını tercih etmekten hoşlanan kişiler bu perde modelini tercih edebilirler…

Oturma Odası Rustik Perde Modelleri

Oturma Odası Rustik Perde Modelleri

Oturma odaları ve salonlar gibi büyük camları olan evlerde tercih çok sık tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Salon Rustik Perde Modelleri

Salon Rustik Perde Modelleri

Salon perde modellerinde pastel renkleri sevenler bu tasarımlarla istedikleri gibi bir salon dekorasyonu oluşturabilirler…

Şık Rustik Perde Modelleri

Şık Rustik Perde Modelleri

Şık perde modellerin sevenler salon ve misafir odalarında bu perde modellerini tercih ederek farklı ve güzel görünümlü bir ev dekorasyonu oluşturabilirler.

Siyah Beyaz Kareli Rustik Perde Modelleri

Siyah Beyaz Kareli Rustik Perde Modelleri

Oturma odası ve salon dekorasyonlarında bu perde tasarımları ile güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Kareli perde modellerinden hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmış bu ürünler çok hoş tasarımlardandır.

Siyah Beyaz Rustik Perde Modelleri

Siyah Beyaz Rustik Perde Modelleri

Salon ve yatak odası tasarımlarında bayanların tercihi arasında yer almakta olup kullanıldıkları odaya şık ve modern bir görünüm katmaktadır.

Sütlü Kahve Rengi Rustik Perde

Sütlü Kahve Rengi Rustik Perde

Küçük pencerelerde şık görünüm elde etmek istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Her mobilya rengi ve halılarla uyumlu bir renktir.

Tasarım Rustik Perde Modelleri

Tasarım Rustik Perde Modelleri

Salon ve misafir odaları tasarımlarında tercih edebileceğiniz şık ve estetik perde modelleri arasında yer almaktadır.

Yeşil Rustik Perde Modelleri

Yeşil Rustik Perde Modelleri

Yeşil gibi canlı ve açık renklerden hoşlananlar için özel olarak üretilmiş evlerde tercih edilen rustik tasarım perde modelleri arasında yer almaktadır. Perde modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarla yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git