Rustik Mutfak Perdesi Modelleri

Rustik mutfak perdeleri, yeni ve şık tasarımları, rustik mutfak perdesi temizliği ve mutfak perdesi fiyatları, modern tasarım rustik perdeler….

Rustik Mutfak Perdesi Tasarımları

Değişen ve yenilenen teknoloji sayesinde giderek gelişim gösterek rustik mutfak perdesi tasarımları yemek yapımı, yağ derken takılması ve kullanılması kolay olduğu için mutfakta rahat kullanım sağlamaktadır.

Rustik Mutfak Perdesi Modelleri

Ahşaptan yapılan bu görünümler daha çok tutulmaktadır. Mutfak dolaplarınızı da ahşap tercih ettiyseniz, Rustik Mutfak Perdesi Modelleri arasından ahşap rustik perdeyi tercih edip hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Evinde, mutfağında farklılık isteyenlere, yazlık veya bağ evleriniz için pirinç rustik perde modelini tercih edebilirsiniz.

Sadece mutfaklar için değil salonlar için de tercih edilen rustik perdeler, evinize şık bir görünüm katmaktadır.

Kahverengi tonlarla çizgili ya da kareli olan perdeler oturma odanıza şık bir görünüm katmaktadır.

Rustik Mutfak Perdesi

Rustik Mutfak Perdesi

Mutfakta aksesuar kullanmayı sevmeyenlerden iseniz, istenilen şıklığı perde seçerken yaratabilirsiniz. Canlı renkler ve desenler seçerek mutfağa kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Oda dekorasyonlarınızın rustik tarzda olması sadece perdeyle bitmemektedir. Dekorasyona da önem vererek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rustik perdeler, ortasından bir iple ya da özel mekanizma ile kullanılmaktadır. Arkasında ise fon perde veya tül perde ile destekleyeceğiniz pencere tasarımlarınızla evinizi dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Çeşitli renklerden oluşan, genelde ahşap ve ahşap tondaki renkler, rustik borular üzerine yerleştirilen perdeler, evinizi modern hale getirmektedir.

Rustik Mutfak Perdesi-2

Rustik Mutfak Perdesi-2

Kullanacağınız boncuk ve diğer süslemeler perdelerinizi daha şık hale getirecektir.

Mutfakta doğal ısı fazla olduğundan nemli ortama sahiptir. Kumaş ve malzeme seçimi yapılırken ısıya ve neme dayanıklı olan malzemeler tercih edilmelidir. Bambu, jüt gibi hammaddeli perdeleri mutfakta kullanarak ısıya dayanıklı bir perde kullanmış olursunuz.

Rustik Mutfak Perdesi Modelleri

Rustik Mutfak Perdesi Modelleri

Rustik Mutfak Perdesi Temizlemesi

Yemek buharı ve yağ dan dolayı çok sık kirlenen perdelerin temizlenmesi çok sık yapılmaktadır. Bundan dolayı mutfak perdesi temizlenmesi kolay kumaşlar seçilmesi en mantıklı çözümdür. Temizlenmesi için kolaylıkla çıkarılıp takılan perde tercih edilmesi çok daha iti olacaktır.

Rustik mutfak perdesi fiyatları, 100 TL den başlayarak 1000 TL ye kadar artış göstermektedir. Fiyatların artış göstermesinde ise, perdenin boyutu, kalitesi ve takılacak borunun uzunluğu etki etmektedir.

Rustik Mutfak Perdesi Görselleri ve Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git