Rustik Mutfak Perdeleri

Rustik Mutfak Perdeleri

Son zamanlarda trend olan Rustik Mutfak Perdeleri seçeceğiniz tüm tasarımlara uygun modellerden oluşmaktadır.

Rustik Mutfak Perdeleri

Mutfak tasarımı yapılırken, tüm aksesuarların birlikte düşünülmesi gerekmektedir. Daha şık bir mutfağın oluşmasına yardımcı olması amacından dolayı mutfak tasarımı yapılırken, genel dekorasyon ile uyumlu tasarımlar yapmalısınız.

İstediğiniz Rustik Mutfak Perdeleri özel sistemler kurularak evinize monte edilmektedir. Renkleri ve modelleri açısından birçok farklı tasarıma sahip olan perde modelleri arasında seçim yaparken mutlaka tasarım olarak bütünlüğünü de göz önünde tutmanız gerekmektedir.

Mutfaklar, yemekleri hazırlayarak aile birliğinin olduğu yerlerdir. Fakat son dönemlerdeki konseptler sayesinde evler artık farklı şekillere bürünmüştür. Mutfakta hazırlanan yemek çoğu zaman salona taşınmıştır. Güzel bir mutfak tasarımına sahip olduğunuz zaman bu alışkanlıklarınızdan vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Mutfaklarınıza farklı renk katan perdeler de modern mutfağın vazgeçilmezlerindendir.

Rustik Mutfak Perdesi-2

Rustik Mutfak Perdesi-2

Halkalı bir boru üzerine takılan Rustik perdeler, değişik tasarım ve renkleriyle dikkat çekmektedir. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bu perdeler klasik kornişten sıkılanlar için tasarımlarına zenginlik katmaktadır.

Günümüzde artık bir çok noktada kullanılan rustik perdeler özellikle mutfaklarda ve ahşap dekorasyona sahip odalarda tercih edilmektedir. Modern görünümlere sahip olabilmek için, eğer salonda kullanıyorsanız, salon mobilyalarına uygun rustik perde tercih ederken, mutfakta kullanıyorsanız, mutfak dolaplarına uygun rustik perde seçimi yapmalısınız. Yatak odasında da kullanılan rustik perdeler oldukça ilgi görmektedir.

Modern Rustik Mutfak Perdesi

Modern Rustik Mutfak Perdesi

Rustik perde kurulumu da oldukça kolaydır. Duvara sabitlenen borular sayesinde perde halkaları kolaylıkla boruya geçirilmektedir. Yıkama işlemi yapılırken ise, temizleme süngeri veya temizleme fırçasıyla çok bastırmadan yavaş yavaş temizlemelisiniz. Temizleme işlemini yaparken, iki taraflı temizlik yapmayı unutmamalısınız. Durulama işlemi yaparken de, rustik perde üzerinde köpük kalmayacak şekilde temizleyip, havluyla kurulamanız lazımdır.  Kuruladıktan sonra perdenizi hemen eski yerine monte ederek kullanabilirsiniz.

Rustik Perde Fiyatları

Uzunluğuna, kalitesine ve markasına göre değişen rustik perde fiyatları, aparat kısımları(boru kısmı) 40 TL ile 250 TL arasında değişim göstermektedir. Bunun yanı sıra seçtiğiniz perdeye göre metresi üzerinden fiyat hesaplanmaktadır. Perdelerin metresi 15 TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git