Rustik Mutfak Dolapları

Rustik mutfak perdeleri, rustik mutfak masa ve sandalyeleri, rustik mutfak dolapları ile farklı ve sıra dışı mutfaklara sahip olabilir, hoş ve estetik görünümlü mutfaklar…

Rustik Mutfak Dolapları

Doğal görünümlü ve bir o kadar da şık bir dekorasyon hazırlamak isteyenlerin başvurduğu dekorasyon tarzlarından biri olan rüstik dekorasyon kendini mutfak dolaplarında da hissettiriyor. Dağ evi havasını yaşayabileceğiniz bir tasarıma sahip olan rustik mutfak dolapları genellikle beyaz renklerde seçiliyor. Günümüzün gözdesi haline gelen ve farklı tarzları içerisinde barındıran bir hal alan bu mutfak dolapları ile hem kır havasını hem dağ esintisini hem de modern dokunuşları mutfağınıza buyur edebiliyorsunuz.

Rustik mutfak dolapları son zamanlarda sıkça tercih edilen ve tarihi bir havayı yansıtmasından dolayı da sevilen modellerden birini oluşturuyor. Modern mutfak dolaplarının aksine yumuşak dokunuşları ve camlı bölmeleri ile dikkat çeken rustik tasarımlarda en sık karşılaşılan modellerin başında baştan uca kadar beyaz olan mutfak dolapları yer alıyor. Modern mutfakların aksine rustik tasarımlarda oyma ahşaptan yapılmış birbirinden güzel dolaplar göze çarpıyor. Ayrıca rustik mutfaklar dolap kupları da otantik ferforje tasarımlardan oluşuyor.

Rustik Mutfak Dolabı Tasarımları

Rustik Mutfak Dolabı Tasarımları

Rustik mutfak dolapları ortama geniş bir kullanım alanı sunduğu gibi sadelikten gelen güzelliği de yansıtıyor. Tavanlara kadar varmaya dolaplar ve baştan uca dolap dizilişi ile dikkat çeken bu tarzda krem, bej, gri, beyaz tonları daha sık kullanılıyor. Yardımcı renk tonları olarak ahşap ve siyah öne çıkıyor. Rustik mutfak dolapları ayrıca ada mutfak şeklinde ya da oval mutfak şeklinde de hazırlanabiliyor.

Rustik Mutfak Dolabı Tasarımları-2

Rustik Mutfak Dolabı Tasarımları-2

Rustik mutfak tasarımların kullanılmış olduğu mutfaklardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu fotoları inceleyerek mutfak dekorasyonları konusunda bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Rustik Mutfak Dolapları Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git