Rustik Ev Eşyaları

Rustik ev eşyaları ve dekorasyon ürünleri kullanarak farklı ev tasarımları geliştirebilirsiniz…

Rustik Ev Dekorasyonu ve Eşyaları

Rustik ev eşyaları ve dekorasyon ürünlerini evleriniz de salon, misafir odaları, oturma odaları, mutfak ve banyo tasarımlarında kullanarak farklı ve hoş tasarımlar meydana getirebilirsiniz. Rustik eşyalar arasında en çok, sehpa modelleri, masa ve sandalye takımları, aydınlatma sistemleri en çok tercih edilen eşyalar arasında yer almaktadır. Rustik tasarımlar modern görünümden uzak rahat ve salaş yaşam tarzını benimsemiş kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Rystik ev eşyalarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek rustik tasarımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rustik Aydınlatma

Rustik Aydınlatma

Aydınlatma sistemleri rustik dekorasyon içinde çok tercih edilmekte olan ürünleri arasında yer almaktadır. Salon, misafir odaları ve mutfaklarda kullanılmakta olan farklı aydınlatma sistemleri bulunmaktadır.

Rustik Büyük Duvar Saati

Rustik Büyük Duvar Saati

Rustik ev dekorasyonunda en çok tercih edilen duvar saatleridir. Evlerde her oda da ayrı tasarımları bulunmakta olup isterseniz aynı isterseniz de farklı rustik tasarım saatleri tercih edebilirsiniz. Büyük duvar saatleri evlerde salon ve misafir odası dekorasyonlarında kullanıldığını görmekteyiz.

Rustik Duvar Saati

Rustik Duvar Saati

Rustik duvar saatleri içinde ahşap olan duvar saatleri eşya ve diğer mobilyalarla uyum içinde olduğu için çok tercih edildiğini görmekteyiz.

Rustik Eşyalar

Rustik Eşyalar

Rustik dekorasyonlarda geyik boynuzu da renk olarak ahşap görünümlerle çok uyum sağladığından tercih edilen ve kullanılan dekorasyon ürünleri arasında bulunur.

Rustik Ev Dekorasyonu

Rustik Ev Dekorasyonu

Rustik masa ve sandalye takımları salon ve mutfak dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Doğal bir görünüm vermektedir.

 Masa ve Sandalye Takımı

Masa ve Sandalye Takımı

Rustik dekorasyonlarda masa ve sandalyeler ahşaptan yapılmakta olup standart bir görünüm ve dizayn aranmamakta olup salaş bir görünüme sahiptirler.

Rustik Sehpa Modelleri

Rustik Sehpa Modelleri

Rustik sehpalar ahşaptan yapılmakta olup evlerde çok kullanılan ve farklı tasarımları bulunmakta olup misafir odaları ve salon takımları ile birlikte yada ayrı ayrı kullanılmaktadır.

Rustik Şömine

Rustik Şömine

Rustik şömine tasarımlarında doğal taşlar ve ahşap kullanılmaktadır. Salon ve misafir odalarında bu tasarımlara yer verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git