Rustik Dekorasyon Fikirleri

Rustik dekorasyon nedir ? Rustik dekorasyon örnekleri ve fikirleri, Rustik ev dekorasyon hakkında fikirler…

Rustik dekorasyon evlerde ve genellikle balkonlarda çok tercih edilmektedir. Evlerin iç mekanlarında da tercih edenler bulunmaktadır. Rustik dekorasyon genellikle doğal ağaç dalları, örgü battaniyeler, ahşap kasalar, keten kumaşlar, etnik desenler, sepetler tarzı süslemelerle yapılmaktadır.

Modern ve gösterişi seven kişiler bu dekorasyonu sevmezler. Sade ve eskiye özlem duyan kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu ev dekorasyonları tüketmeyi değil üretmeyi teşvik etmektedir. Kişiler kendileri evlerini ve balkonlarına uygun farklı tasarımlar uygulayabilirler.

Sepetler, ahşap oyuncaklar, örme sepetler, etnik desenler, el işleri, kürk, eski abajur modelleri, doğal ışık kaynakları, eski el yapımı halılar bu dekorasyonda bunların tamamına yer verebilirsiniz.

Bu modellerde ahşap tasımlara çok yer verilmektedir. Evlerde kullanılmakta olan masalar, ahşaptan yapılan sehpalar, sandalyeler, ayna çerçeveleri, üst tavanlara kadar ahşap kullanımı ön plana çıkmaktadır.

Işık kaynağı olarak eskiden kullanılmakta olan gaz lambaları yada eskiler bilirler lüks diye kullanılan aydınlatma lambaları tercih etmelisiniz.

Rustik ev dekorasyonu ile doğal olmanın keyfini çıkarın. En beğenilen rustik ev dekorasyonu fikirlerinden oluşan bir foto galeri hazırladım.Yorum kısmından düşüncelerinizi ve farklı olan fikirlerinizi bizler ve diğer okurlar ile paylaşabilirsiniz.

Rustik Bayo Dekorasyonu

Rustik Bayo Dekorasyonu

Rustik Mutfak Dekorasyonu

Rustik Mutfak Dekorasyonu

Rustik Salon Dekorasyonu

Rustik Salon Dekorasyonu

Rustik Yatak Odası Dekorasyonu

Rustik Yatak Odası Dekorasyonu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git