Retro Lamba Dekorasyon Fikirleri

Retro Lambalar, Retro lambader modelleri evlerde salonlar başta olmak üzere çalışma odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Dekorasyonunuza şıklık katmak için Retro Lamba Dekorasyon Fikirleri  ile evinize ve ofisinize modern ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Retro Lambader Modelleri

Evinizi olduğundan daha da sıra dışı göstermek ve farklılık katmak için, asıl görev kullanım amacınızı belirleyerek, yaşam alanlarınıza retro lambaları katmanız olacaktır. Sizin doğru tercihinizden ötürü, aldığınız lambaların sizi mutlu ettiğini göreceksiniz.

Lamba, evde önemli bir ev dekorudur. İlginç ve estetik olan retro lambader modelleri dekorasyonunuza modernlik katacaktır. Retro eşyaları ve aksesuarları seviyorsanız eğer, eşyalarınıza uygun olarak retro lambalar seçebilirsiniz.

Retro Tarzı Lambader Modelleri

Çok geniş bir alana sahip olan Retro Tazrı Lambader Modelleri evinize şıklık katmaktadır. Bu geniş alan da sizin için en uygun olanı seçmeniz gerekmektedir. Seçim yapmadan önce ne tarz bir lamba istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Tavan lambaları bu noktada ön plana çıkmaktadır. Bir mekanın aydınlatılması için önemli bir parça olan tavan lambalar, diğer modeller gibi göz ardı edilemeyecek bir parçadır. Zorunluluk ve kullanım açısından değil de, mekana katmış olduğu şıklık nedeniyle de tercih edilen tavan lambaları modellerinde çok fazla retro model vardır. Çok renkli ve kapaklı modeller, kavisli yuvarlak taban bulunan lambalarda, retro tarzın olmazsa olmaz renklerinden olarak tercih edilmektedir.

Retro lambaların genel olarak ahşap rengi, beyaz rengine göre daha çok tercih edilmektedir. Siyah ayaklı retro lambaları da yeni modeller arasında yer almaktadır.

Tripod Reto Lambader Modelleri

Masada zaman geçirmeyi sevenler için ise, retro masa lambaları ön plana çıkmaktadır. Okuma bölümlerinizde veya çalışırken işinize yarayacak olan retro masa lambaları özellikle siyah renkte kendini göstermektedir. Siyah rengin vazgeçilmezliği, retro tarzdaki parçalarda ön plana çıkmaktadır. Lamba tercihi de yaparken mobilya dekorasyon modellerinize uygun olarak seçim yaparsanız eğer odanıza şıklık kattığınız gibi aydınlığını da ayarlamış olacaksınız. Diğer bir alternatif olarak yaylı olan modeller sayesinde spor bir görünüm katabilirsiniz.

Retro lamba modelleri arasında seçim yaparken ilk yapmanız gereken şey öncelikle zevkinize hitap edecek şekilde lamba modeli seçmektir. Yerinize uygun olup olmadığını göz önünde bulundurduğunuz takdirde fiyatı göz ardı ederek evinizin dizaynını değiştirebileceksiniz.

Evlerde ve ofislerde en çok tercih edilen modellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu galeriyi inceleyerek ürünler hakkında yarıntılı fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git