Renkli Kapı Modelleri

admin

Modern Renkli Kapılar

Renkli kapı modelleri, evini yenilemek isteyenler için iki renkli kapı modelleri, renkli oda ve dış kapı modelleri farklı  ve modern tasarımlar ve ürün görselleri…

Renkli Kapı Çeşitleri ve Fiyatları

Ev kapılarını değiştirmek isteyen yada yeni ev sahibi olan kişilerin tercihleri arasında son yıllarda renkli kapılar çok tercih edilmektedir. Renkli kapılar evlerde şık ve modern bir görünüm elde etmek isteyen gençlerin gözde tasarımları arasında yer almaktadır.

Evlerde renkli kapılar iç mekan kapıları olarak tercih edildiği gibi aynı zamanda girişlerde renkli dış kapı modelleri de tercih edilmektedir. Evlerde duvarlarda kullanılan duvar boyası yada kağıtları ve ev eşyaları ile uyumlu olması halinde ortaya şık ve estetik bir görünüm çıkmaktadır.

Renkli kapı tasarımları evlerde tercih edildiği gibi aynı zamanda ofis ve iş yerlerinde de tercih edilmektedir. Son yılların en çok tercih edilen kapıları arasında bulunan Amerikan kapılarında renkli modelleri çok tercih görmektedir. Renkli Amerikan kapılar ile normal kapılar arasında fiyat farkı yok denecek kadar azdır. Kapı fiyatlarında artışı kapıların ebatları, ürün kalitesi, kilit sistemleri ve camlı yada camsız olmasına göre değişmektedir.

Alacağınız kapı lake iç kapı modelleri yada Amerikan kapı modelleri arasından tercih yaparak şık ve farklı görünümlü evlere sahip olabilirsiniz. Renkli kapı fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Bu ürünleri kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. İsterseniz de renkli kapı kampanyaları takip ederek aynı ürüne % 40 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

İç oda kapı renkleri arasında en çok tercih edilen renkler arasında; beyaz, krem, kahve rengi tonları, kırmızı, sarı ve mavi renkler ön plana çıkmaktadır.

Renkli iç kapı modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek renkli kapıların evlerde odalarda ve dış kapılarda nasıl bir görünüm verdiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

RENKLİ KAPI MODELLERİ FOTO GALERİSİ

Yorum yapın