Renkli Banyo Dekorasyon Örnekleri

Renkli banyolar, remli banyo tasarımları, yeni ve farklı banyolara sahip olmak için renkli banyo modelleri ve ürün görselleri…

Renkli Banyo Dekorasyonu

Banyoların tek düzelikten çıkıp renkli bir hal alması, özellikle bayanları oldukça mutlu etti. 2015’de başlayan ve 2017’de de trend olan renkli banyolar, içinizin ferahlamasını sağlarken banyo temizliğini de kolay bir hale getiriyor. Beyaz renkli olan banyolara göre oldukça kullanışlı olan renkli banyoların çok sayıda örneği mevcuttur. En çok kullanılan renkli banyo dekorasyon örnekleri ise şunlardır;

Mor renkler;

Banyoların vazgeçilmezi olan mor renk, ortama otantik bir hava katarken aynı zamanda şık görünmesini de sağlıyor. Bu renkte banyolar elde etmek için banyo duvarlarınızı yada fayanslarını mor renk yaptırabilirsiniz. Banyo dolaplarınızı ve klozet ve küvet takımlarınızı ise beyaz renkten tercih edin.

Siyah ve beyazın asilliği;

Her alanda olduğu gibi bu banyolarda da siyah ve beyaz, yine bu yılın popülerleri arasında yer alıyor. Yalnız buradaki farklılık banyonun duvar yada fayanslarının siyah ve dolap, küvet ve klozetlerin beyaz olması.

Pembe ile fark yaratın;

Pembe, huzur veren ve rahatlatıcı bir renktir. Banyolarınızın hem canlı hem de ferah görünmesini istiyorsanız, pembeden vazgeçmeyin. Pembeyi ister duvarlarınızda yada fayanslarınızda kullanın, ister dolaplarınızda ama banyo halılarınızı mutlaka uygun seçmeyi unutmayın.

3 boyutlu görüntüler ile farklı ortamlar;

Renkli banyo dekorasyon örnekleri için en güzel tercih 3 boyutlu zemin ve duvar kaplamalarıdır. Bu kaplamaları isterseniz duşa kabinlerde de kullanabilirsiniz. Kendi zevkinize göre farklı ve ferah ortamlar oluşturmak, bu kaplamalar ile mümkün.

Renkli Banyo Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git