Puf Modelleri

Puflar evlerde çok amaçlı kullanılan ev aksesuarları arasında yer almaktadır. Evlere renk katan ev aksesuarları olan pufların kumaş, deri, sandıklı ve farklı şekillerde tasarımları bulunmaktadır.

Puf Modelleri ve Fiyatları

Her zevke ve ihtiyaca uygun olarak üretilmiş olan şık modelleri bulunmaktadır. Evlerde salon, balkon, mutfak ve yatak odalarında kullanılmaktadır. Dekoratif puf modelleri evlere ayrı bir hava katmaktadır. Firmaların üretmiş oldukları yeni tasarım puflar canlı renkleri ve şekilleri bulunmaktadır. Puf fiyatları 150 Tl ile 300 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri e -ticaret siteleri ve yapı marketleri, mobilya satışı yapan mağazalardan kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Evlerde yatak odaları ve salonlarda sandıklı puf modelleri içlerine bir takım eşya ve ürün koymak için çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kelebek Resimli Puf Modelleri

Kelebek Resimli Puf Modelleri

Kelebek motifli bu tasarımlar salon ve misafir odalarında özellikle gençler tarafından çok tercih edilmekte olan tasarımlar arasında bulunmakta olup bulundukları ortama canlılık hissi veren tasarımlar arasında yer almaktadır.

Armut Puf Modelleri

Armut Puf Modelleri

Salon ve misafir odalarında kullanılmakta olan şık ve rahat tasarımlar arasında bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ayaklı Puf Modelleri

Ayaklı Puf Modelleri

Ayaklı puf modelleri bir çok farklı renk seçeneği ile birlikte satışa çıkmakta olup bu ürünler hafif ve taşınması kolaydır. Ayaklı tasarımlar ev temizliği açısından çekmenize gerek kalmadan altları temizlenmektedir. Ayakları ahşap olması nedeni ile zeminde kullanılmakta olan parkelere zarar vermez.

Beyaz Puf Modelleri

Beyaz Puf Modelleri

Beyaz ve ayaklı puf modelleri beyaz salon takımları ve siyah koltuk takımları ile uyumlu şık modeller arasında yer almaktadır. Ahşap ayakları ile zemine zarar vermez ve evlerde uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanaklı ürünlerdir.

Daire Puf Modelleri

Daire Puf Modelleri

Çiçekli ve daire şeklinde olan bu tasarımlar ahşap ayaklı ve dayanıklı ürünler arasında yer almakta olup diğer modellere göre daha büyük ve geniştir.

Kırmızı Puf Modelleri

Kırmızı Puf Modelleri

Kırmızı ve beyaz puf modelleri yer yastığı şeklinde olup salon ve misafir odalarında daha çok kullanıldığı görülmüştür. Çok ter kaplamayan ve estetik bir görünüme sahiptir.

Puf Modelleri

Puf Modelleri

Daha çok klasik mobilya ve antika ev dekorasyonlarında kullanılmakta olan bir modeldir.

Sandıklı Puf Modelleri

Sandıklı Puf Modelleri

Sandıklı ve uzun puf modelleri balkon, mutfak ve salonlarda tercih edilmekte olup iki yada üç kişiye aynı anda oturma imkanı sağlayan ve içerisine bir takım eşyaları saklayabileceğiniz ürünler arasındadır. Ahşap ayakları ile zeminde kullanılmakta olan parke ve laminatlara zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Sarı Puf Modelleri

Sarı Puf Modelleri

Bu renkten hoşlananlar için özel olarak tasarlanmış olan rahat ve konforlu tasarımlar arasında yer almaktadır.

Şık Puf Modelleri

Şık Puf Modelleri

Canlı renkleri ile evlere bahar havası veren özel tasarımlar arasında yer almaktadır. Küçük ve hafif olması nedeni ile kolayca taşınabilmektedir.

Silindir Puf Modelleri

Silindir Puf Modelleri

Her odada gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir çok farklı renk seçeneği bulunan özel tasarımlar arasında yer almaktadır.

Siyah Puf Modelleri

Siyah Puf Modelleri

Siyah renk olan bu tasarımlar evlerde ve iş yerlerinde siyah  koltuk takımlarının yanında güzel bir dekor oluşturmaktadır. Ahşap ayaklı, hafif, rahat ve konforlu ürünler arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git