Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri: Prefabrik villalar, Prefabrik ev fiyatları, Prefabrik ev yasal izinler ve ruhsat, Prefabrik ev planları ve tasarımları…

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Konut sektörü ülkemizde her geçen gün büyümektedir.Konut sektörü içinde prefabrik evler sektörde son zamanlarda her geçen gün daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Bu evler genellikle yazlık, kır evi, bahçe evi olarak çok tercih edilmekteydi. Deprem sonrası ve bir deprem ülkesi olduğumuzun bilinci ile ülkemizde şehirlerde de tercih edilmeye başlanmıştır. Sektörde son yıllarda kendi içinde daha da büyümesi ve modern yapılar ile karşımıza çıkması bu konutların tercih edilmesinde ayrı bir yer oynamaktadır.

Her geçen gün artan konut fiyatlarına bağlı olarak da prefabrik seçilmesinde önemli etkenler arasında yer almaktadır. Arsa olan fakat ev yaptıracak kadar maddi gücü olmayan kişilerde tercih etmektedir.

Prefabrik yapıların çok modern ve kullanışlı modelleri bulunmaktadır. Bir evde kişilerin ihtiyacı olan tüm konforu sunmaktadır. Hatta bir çok evden daha dayanıklı ve konforlu diyebiliriz. Yeni prefabrik yapılar depremlere dayanıklı, ısı yalıtımlı, ses yalıtımı, yanmaz malzeme ile üretilenleri bulunmakta olup bir çok betonarme yapıda bu özellikler bulunmamaktadır.

Prefabrik ev alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunların en başında yapının yapılacak olan bölgede bu yapılara belediye tarafından izin ve ruhsat süreçleri hakkında bilgi almadan önce ev almayın. Yaşadığınız bölgeye uygun yapıları tercih edin. Bu yapıların ısı ve ses yalıtımlı olanlarını tercih edebilirsiniz.

Prefabrik ev fiyatları evlerin metre karesine, tek yada çift kartlı prefabrik, kullanılan malzeme ve işçilik fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. Tek katlı prebarik fiyatları 15.000 Tl ile 75.000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Çift katlı ve lüks prefabrik fiyatları 60.000 Tl ile 250.000 Tl arasında değişmektedir. Nakit alımlarda indirimler yapılmaktadır. Prefabrik kampanyaları takip ederek aynı ürüne %25 daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bu fiyatlarda bütçeniz yoksa ikinci el prefabrik satın alabilirsiniz. İkinci el fiyatları daha uygundur. Küçük bakımlarla uzun yıllar boyunca bu evleri kullanabilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri Görselleri

Küçük Prebarik Ev Modelleri

Küçük Prebarik Ev Modelleri

Prebarik Ev Modelleri

Prebarik Ev Modelleri

Ucuz Prebarik Ev Modelleri

Ucuz Prebarik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git