Prefabrik Bekçi Kulübeleri

Prefabrik Bekçi Kulübeleri: Bu kulübeler başta fabrika, iş yeri, site, inşaat vb alanlarda güvenlik görevlileri için özel olarak üretilmiş olan montajı ve yapımı kolay yapılar arasında bulunmaktadır.

Prefabrik Bekçi Kulübeleri Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik yapılar depremle birlikte hayatımızda daha çok ön plana çıkan yapılar arasında yer almaya başladı. Bekçi kulübesi olarak çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Modern ve estetik bir görünüme sahip olan bu yapılar başta fabrika, iş yeri, inşaat, otopark vb alanlarda çok kullanılmaktadır.

Bekçi kulübesi modelleri içinde en çok tercih edilen tasarımlar arasında prefabrik yapılar en çok tercih edilenidir. Gerek kurulum ve montajı kolay olması gerekse de maliyet bakımından bakıldığında bu modeller çok tercih edilir. Aynı zamanda şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Bekçi ve özel güvenlik görevlisi olan kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Portatif bekçi kulübesi olarak taşınması ve kurulumu kolay olduğu için özellikle inşaat sektöründe çok tercih edilmektedir. Kapısı, penceresi bulunmaktadır. Elektrik aksamı ile aydınlatma, tv ve radyo gibi ürünleri kullanmak için özel olarak üretilmişlerdir.

Prefabrik bekçi kulübesi fiyatları 950 Tl ile 10.000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında değişmektedir. Fiyat metre kareye göre değişmektedir. İkinci el modelleri de bulunmakta olup internet üzerindeki satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

Prefabrik Bekçi Kulübesi Görselleri

Prefabrik Bekçi Kulübesi

Prefabrik Bekçi Kulübesi

Prefabrik Bekçi Kulübesi Modelleri

Prefabrik Bekçi Kulübesi Modelleri

Portatip Bekçi Kulübesi

Portatip Bekçi Kulübesi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git