Portatif Bez Dolap Modelleri

Bez dolap modelleri, bez yatak dolapları ve elbise dolapları, yeni ve şık modelleri, ürün fiyatları ve ürün görselleri…

Portatif Bez Dolap Modelleri

Çok fazla taşınan ve büyük dolap ihtiyacı bulunmayan kişiler için üretilmiş olan bez dolaplar her ne kadar görüntü açısından muazzam bir görüntü sunmasa da yine de tercih edilebilirler arasında yer alıyor. Ve her ne kadar bez olsa da bu ürününde mutlaka kaliteli olanı, profesyonel olanı alınmak zorunda. Zira sağlık açısından bazı zararları ortaya çıkartabilir. Ne de olsa giysilerimiz içerisinde duruyor.

Tekzen gibi markalarda satışa sunulmuş olan bez dolapların fiyatı diğer dolap modellerine göre çok daha uygun fiyatlara satılıyor. İstediğiniz desende ve modelde bulabileceğiniz bu bez dolap modelleri istediğiniz boyutlar da olabilir. Kullanılabilirlik açısından ve rahat olması nedeniyle insanların çok fazla tercih ettiği bir dolap modeli.  Sürekli taşınma ihtiyacı olan veya bekar kişiler için rahat bir dolap modeli desek daha doğru olur gibi geliyor.

Sadece Tekzen mi? Hayır! Tekzen harici olarak Enza home, N11 gibi markalarda da bu ürünü rahat bir şekilde temin edebiliyorsunuz. N11 sıklıkla indirime girdiği için fazlasıyla tercih ediliyor. Genellikle 2 bölmeli olan ve çok amaçlı olarak kullanılan portatif bez dolap modelleri özel olarak baskı ile de oluşturulabilir. Yani üzerine istediğiniz baskıyı koyabilir veya deseni yaptırabilirsiniz. Sizin isteğinize göre hızlı bir şekilde tekrardan oluşturulabilir. Diğer bir konuysa diğer dolap modellerinde olduğu gibi bu dolap modeli de gayet rahat olan, gayet şık olan bir model. Satın almanızda herhangi bir kusur yok yani şıklığa çok fazla önem vermiyorsanız herhangi bir sorun yok. Daha çok genellikle üniversite öğrencileri tarafından tercih edilmekte.

Portatif bez dolap kurulumu çok basittir. Satın almış olduğunuz ürünün içinde bulunan kılavuzu kullanarak evde kendiniz bu işi yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerin içerisinde görsel kılavuzlardan yararlanabilirsiniz.

Portatif bez dolap fiyatları 40 Tl ile 250 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. En ucuz bez gardrop modelleri genelde küçük olan modellerdir. Ebatlar büyüdükçe fiyat artışları da olmaktadır. Çok farklı ve şık modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde galeriyi inceleyerek ürünler hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz.

Bez Dolap Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git