Park Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Alt değiştirme ünitesi olan park yataklar çok kullanışlı, müzikli dönenceli oluşu yine tercih nedenleri arasında bulunmaktadır. Bazı kişiler için alt değiştirme ünitesi olup olmaması çok önem arz etmemektedir. Müzik ve dönenceler bazı çocukların dikkatini çekmekte olup bazıları ise hoşlanmaz.

Park yatakların ölçüleri önemlidir. Evinizde yeterli alan olması halinde  70-110,120 ebatlarını tercih etmelisiniz. Yeterli alan olmaması halinde ise 60-100 olanları tercih etmelisiniz. Büyük olan yatakları çocuklarınız 3 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz.

Partk yataklarda önemli olan içinde bulunan yatakların ortopedik yada viskon yatak olması çok önemlidir. Ortapedik yataklar bebek sağlığı için çok önemlidir.

Park yataklarda bebek bezi ve ıslak mendil için yer olması önemlidir. Bu yataklarda fermuarlı olması çok önemlidir. Çocuk fermuarı açarak çocuklar yatak içine girip çıkmakta ve rahatca oynayabilmektedir.

Alt değiştirme kısmı bir tarafı kumaş diğer tarafı muşambaha olanları tercih edebilirsin. Muşambaha olan kısmı kolayca ıslak mendille dahi temizlenmektedir.

İki kademeli yataklar çok tercih edilmelidir. İlk kademe de 6 aya kadar kullanılmakta ve sonrasında alt kademe daha uzun süre kullanılmaktadır.

Almış olduğunuz yatağın markasıda çok önemlidir. Kalitesi ve ucuz yataklar çabuk bozulmaktadır. Kaliteli olan yatakları katladıktan sonra çok yer kaplamadan evinizde saklayabilirsiniz.

Park yataklarda bulunan özellikler  katlanabilen, güvenli, hafif, seyahatlerde yanınızda götürebileceğiniz, ara katı bulunan, alt değiştirme örtüsüne sahip, sallanabilir özellikleri olduğu için çok tercih edilmektedir.

Park Yatak

Ürünü kullanan kişiler,ürün hakkında bilgi, görüş ve önerilerini yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git