Park Bahçe Dizaynı ve Tasarımları

admin

Park Bahçe Dizaynı

Park ve bahçe dizaynı, modern ve şık tasarımları, modern park modelleri…

Park Bahçe Dizaynı ve Tasarımları

Ev bitkileri ile park bahçe dizaynı ve tasarımları yapabilirsiniz. Küçük ölçekli bir manzara olarak bir bitki daha fazla ilgi görebilir. Bir yaşam alanı duvar veya kapalı bitki dekorasyonlarıyla yapılabilir. Bahçe teknikleri ve diğer tasarım ilkeleri ile kapalı bahçeler tasarlamak mümkündür. Son yıllarda bazı büyük bahçelerde kapalı ve boğucu tasarımlar yapılmaktadır. Tasarım keyfini hem kış hem de yaz hatta bütün mevsimlere yaşayabileceğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Küçük bir bahçeniz varsa ekin yapılacak yerlerde kiraz, domates gibi bahçe sebzeleri ekerek ve bu sebzelere kalp şeklinde veya geometrik kalıplarla şekiller vererek süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda popüler hale gelen bahçe tasarımlarından biridir.

Ayrıca yeni tezahürleri fark yaratacak küçük alanlarda kapalı sebze bahçelerinde kışın pencere önlerinde yapabilirsiniz. Örnek olarak fesleğen, turp, bezelye sürgünleri verilebilir. Kompakt ve giderek süslenen büyük bir bahçeye sahip olacaksınız. Bu bitkiler özellikle vejetaryen olan insanların bahçelerinde çeşitlilik yaratacak bahçenin başka bir yönüdür. Bahçede büyük çapta ayakta oynanabilecek bir satranç ve dama deseni yaratılabilir. Oldukça şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Gösterişliçiçekleri olan karışık kaplarda dekoratif yeşilliklerle bitki türleri ile dekorasyon yaratabilirsiniz.

Bu bahçe dekorasyon fikirleriyle bütün duyguları yoğun bir şekilde yaşayacağınız demografik değişimlere bağlı her duruma uyumlu bahçeler yaratılabilir.İlkgöze çarpan bahçe sizin bahçeniz olacaktır. Terasta oturup eşsiz bahçenizi izleyerek misafirlerinizle doğayı izleyebilirsiniz.

Park Bahçe Dizaynı Görselleri

Yorum yapın