Özdilek Pike Takımı Modelleri

 Özdilek pike takımları, yeni ve modern tasarımları, Özdilek pike takımı çeşitleri, tek kişilik pike takımları ve çift kişilik pike takımları, ürün görselleri ve fiyatları…

Özdilek Pike Takımları

Yatak odalarının en önemli parçalarından birisi de şüphesiz pike takımlarıdır. Uyku kalitemizi etkilemesi ve odamızın daha güzel bir mekan olmasını sağladığı için pike takımı seçimine de ayrı bir şekilde dikkat edilmesi  gerekmektedir. Günümüzde birçok insan bu  konuya pek dikkat etmese de kaliteli bir uyku çekmek isteyen insanlar için dikkat edilmesi  gereken hususlar arasında yer almaktadır yani iyi bir pike takımına sahip olmak gece boyu rahat bir kullanım sağlarken güne keyifle başlamanıza yardımcı olacaktır.

Rahatlık ve kalitesi ile bilinen Özdilek markası birbirinden farklı renk, desen ve ebat seçenekleri  ile aklınızı başınızdan alacak pike takımlarını gözler önüne sürüyor , aynı zamanda  %100 pamuktan üretilen bu pike takımları rahat ve kaliteli bir uykuyu da beraberinde getiriyor. Birçok farklı model seçeneği olan Özdilek pike takımlarının çiçekli, dijital baskılı ve daha birçok desenleri mevcut. Herkes kendi zevk  ve istediği ebatları göre bu pike takımlarına sahip olabilir. Hem evinizi güzelleştirecek hem de rahat bir uyku çekmenizi sağlayan bu pike takımlarını Özdilek yetkili satıcılarında ve daha birçok mağazadan temin edebilirsiniz .

 Özdilek tek kişilik pike takımı  fiyatları  100 Tl den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Özdilek çift kişilik pike takımı fiyatları 139 Tl den başlayan fiyatlara isterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Fiyatını  hak eden bir ürün olduğu için rahatlıkla alabilir ve evinizde farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı  zamanda sevdiklerinize ve evlenme çağındaki yakınlarınıza da rahatlıkla hediye olarak alabilir ve onları sevindirebilirsiniz…

Özdilek pike takımı modelleri 2016 yılında en çok tercih edilen modelleri ve Özdilek pike takımı modelleri 2017 için özel olarak tasarlanmış modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek yatak odası ve genç odası takımları dekorasyonu için fikir sahibi olabilirsiniz.

Özdilek Pike Takımı Görselleri

Özdilek Nazen Pike Takımı

Özdilek Nazen Pike Takımı

Özdilek Pike Modelleri-2016

Özdilek Pike Modelleri-2016

Özdilek Tek Kişilik Pike Modelleri

Özdilek Tek Kişilik Pike Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git