Oyma Halı Modelleri

Oyma Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı seçerken sadece modeline bakmakla kalmayız bazılarımız. Onlar için halının direk düz bir şekilde mi yoksa oymalı mı olup olmadığı son derece önemlidir. Bu kişiler daha dikkatli ve daha seçici olduklarından en ince ayrıntısına kadar dikkat ederler ve seçimlerini de elbetteki ona göre yaparlar.

Oyma halı modeli seçenler genellikle daha yaşlı kesimdir. Gençler çoğu zaman düz geometrik kesim canlı renklere sahip spor halı modellerini tercih ederler. Bu sebeple de çok fazla ayrıntıya takılmazlar. Fakat yaş olarak biraz daha büyük olanlar ya da gençlere eşya seçiminde yardımcı olmak amacıyla yanlarında bulunan anne ve büyükler oymalı halı modellerine de bakarlar. Fakat oymalı halı modeli tercih ederken de halıların oymalarına oldukça dikkat ederler. Çünkü bazı oymalı halıların süpürülüp temizlenmesi bir hayli zordur. Fakat özellikle son zamanlarda halı üreticileri bu sıkıntıları da göz önüne alarak daha dikkatli davranmaktalar. Bu sebeple de oymalı halılarda aşırı kabarıklık olmamasına dikkat ederler.

Oymalı halı modelleri her oda için seçilebilirler. Spor bir şekilde döşenmiş olan odaya da kullanılabilirler, oldukça klasik bir şekilde hazırlanmış misafir odalarında da tercih edilebilirler. Çünkü oymalı halı modellerinde klasik modellerin yanı sıra spor modellerde mevcuttur. Ayrıca oyma halı modellerinde renk seçeneği de fazlasıyla vardır. Aradığınız halı rengini ve modelini oymalı halılarda bulma şansınız oldukça yüksektir.

Oyma halı fiyatları 100 Tl ile 500 Tl arasında satışa sunulmaktadır. Halı fiyatları kullanılan iplik kalitesi ve işçiliğe göre değişmektedir.

En şık ve estetik oyma halı modellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun ve en güzel modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git