Ofis Dekorasyon Fikirleri

Ofis dekorasyonu, farklı ve modern ofis tasarımları, ofis dekorasyon fikirleri ve tasarımları, ofis dekorasyonu önerileri…

Ofis Dekorasyon Fikirleri

Gelişen ülkemizde her geçen gün şirketler, ofisler, mağazalar artış göstermektedir. Artan bu iş yerlerini de bayağılıktan kurtarıp farklı bir tasarımla dizayn etmek gerekmektedir. Çünkü sıradan, tek tip olan iş yerlerinin çekicilik gücü az olur ve iş yapma kapasitesi de buna dayanarak az olur. Bu sebepten ötürü de ofis dekorasyon fikirleri, aklımızın bir kenarında olmalı ve ofislerimizi buna göre dekore etmeliyiz. İster tek katlı ofis olsun, isterse bina şeklinde bir bütün olsun tüm ofisler için farklı bir tasarım yapılmalı ki ilgi çekiciliği artsın. Basit bir masadan, sandalyeden, birkaç ofis malzemesinden oluşturulmuş ofisler yerine, ilginç tasarımlar bularak ofisleri kurmak en sağlıklı iş yerlerinden olmak demektir. Prestijinize, iş gücü hacminize, kazancınıza ve kaliteli iş yerinizin olmasına etki edecek demektir.

 Ofis dekorasyon fikirleri bölümüne gelirsek; dikdörtgen çalışma masası yerine camlı, farklı geometrik şekilde kesilmiş masayı tercih edebilirsiniz. Koltuklarınızı normal döşeme koltuk yerine oval şekilde kesilmiş koltuklar yapabilirsiniz. Yazıcı, ofis malzemeleri gibi araçları koymak için duvarda niş oluşturup içine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca nişin olduğu duvarı, bir aslan ya da filin yıktığını gösterir gibi manzarada olan üç boyutlu duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Yerler için parke ya da taş döşeme yerine baskılı cam zeminlerden kullanabilirsiniz. Hem halıya gerek olmaz hem de farklı bir tarza sahip olursunuz. Temizlikten yana da cam zeminleri, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İlginç aksesuarlarla da ofisinizin havasına ayrı bir renk katmış olursunuz.

Ofis Dekorsyonu Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git