Niş Modelleri

admin

Niş Yatak Odası Tasarımı

Niş Modelleri : Salon niş modelleri,televizyon arkası niş, şık ve estetik görünüme sahip salon dekorasyon fikirleri arasında niş tasarımlar ve niş model görselleri…

Tv Arkası Niş Modelleri

Niş tasarım nedir ? öncelikle bunu açıklayalım. Son yıllarda özellikle salon, misafir odası, oturma odası ve yatak odası tasarımlarında çok tercih edilmekte olan bir tasarımdır. Niş dekorasyon ev duvarları oyularak yada alçıpan yada beton levhalar kullanılarak duvarlarda yapay oluşturulmuş alanlara verilen isimdir.

Niş tasarımlar evlerde son yıllarda başta salon dekorasyonları olmak üzere yatak odası tasarımlarında tercih edilmekte, farklı boyut ve ebatlarda kullanılmakta olup modern ve şık görünüm elde etmek için tercih edilen dekorasyon fikirleri arasında yer almaktadır.

Niş modeller evlere dekoratif bir görünüm sunmakta ve aynı zamanda genç bayanlar tarafından çok beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Niş tasarımlar üzerine süs eşyaları, resimler, vazolar, biblolar koyulmaktadır. Niş aydınlatması ile evlere farklı bir aydınlatma ve loş ışık sağlanarak da güzel bir görünüm elde edilmektedir.

Niş model fiyatları uygulama yapılacak alanın metre karesine göre belirlenmektedir. Niş duvar metre kare fiyatları 50 Tl ile 75 Tl arasında değişmekte olan aralıklarda yapılmaktadır. Alçıpan uygulaması yapan inşaat şirketlerini tercih edebilirsiniz. Niş tasarımlarda siz hayal edin, çizin ve uygulamasının yapılmasını uzman kişilere bırakın. Standart modeller içinden beğendiğiniz tasarımlarıda yaptırabilirsiniz.

Son model niş görsellerinden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu tasarımları inceleyerek evinize en uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz.

Niş Model Görselleri

Antika Niş
Antika Niş
Modern Niş
Modern Niş
Niş Tv Ünitesi
Niş Tv Ünitesi
Niş Yatak Odası Tasarımı
Niş Yatak Odası Tasarımı

 

Yorum yapın