Mutfak Duvar Kağıdı Modelleri

Mutfak duvar kağıdı modelleri, duvar kağıtları, mutfak duvar kağıdı uygulamaları, modern görünümlü mutfaklar için muhteşem görünümlü duvar kağıtları…

Mutfak Duvar Kağıdı Tasarımları

Mutfaklar bayanların gün içinde en fazla zaman geçirmiş oldukları yerler arasında bulunmaktadır. Hoş ve modern görünümlü bir mutfak her bayanın hayalidir. Yeni tasarım mutfaklar o eskisi gibi boydan yarı fayanslar yada silinebilir boyalar yerine mutfak duvar kağıtları tercih edilerek şık ve estetik bir görünüm kazandırılmaktadır.

Duvar kağıtları günümüzde mutfak dekorasyonunun en vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Yeni nesil ve ithal duvar kağıtları mutfaklarda buhar, nem ve ısıya bağlı olarak bozulmadan ve silinebilir özellikleri ile evlerde yıllarca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. İstediğiniz ölçülerde ve renklerde duvar kağıtlarını günümüzde bir çok mağazada bulabilir ve e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

Mutfak Duvar Kağıdı Seçimi

Mutfak duvar kağıdı seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Seçecek olduğunuz duvar kağıtları silinebilir olmalıdır. Mutfak duvar kağıdı renk seçiminde mutfaklarda kullanmakta olduğunuz mutfak dolapları ve perdelerle kombinasyon sağlayacak olan kağıtları tercih etmelisiniz. Yakın tonlarla hoş ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Zıt renkleri bir arada kullanarak uyum sağlamak zordur. Duvar kağıdı seçiminde güvenilir ve bilinen firmaları tercih etmenizde yarar vardır. Garanti süresi ve şartları hakkında satıcılardan ayrıntılı olarak bilgi talep etmelisiniz. Duvar kağıtları sökülme işleminde sökülmesi kolay ve duvara zarar vermeyecek olan tasarımları tercih etmelisiniz.

Mutfak Duvar Kağıdı Dekorasyon Fikirleri

Sade ve klasik görünümlü mutfaklar için beyaz yada krem rengi duvar kağıtları çok tercih edilmektedir. Siyah ve beyaz kombinasyonu yada siyah krem kombinasyonundan oluşan şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Siyah beyaz mutfak kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Canlı renkleri seviyorsanız kırmızı mutfak dolapları olan evlerde beyaz renk duvar kağıtları, beyaz mutfak dolaplarında kırmızı renkli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Mutfaklarda açık renk duvar kağıtları uyum, şıklık ve ışık dağılımını çok iyi yaptığı için tercih edilmektedir. Koyu ve kapalı renk mutfak kağıtları güneş ışığı almayan evlerde ve mutfaklarda çok tercih etmemekte yarar vardır.

Farklı mutfak dekorasyonundan hoşlanan kişiler için meyve ve sebze resimleri bulunan duvar kağıtları da mutfaklarda tercih edilmektedir. Mutfaklara ayrı bir hava ve dekor katmaktadır. Şehir resimli duvar kağıtları da özellikle gençler tarafından tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Mutfak duvar kağıdı fiyatları 19 Tl ‘den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bu fiyat metre kare fiyatı olup uygulama yapacak olduğunuz alanın metre karesine göre değişmektedir. Mutfaklarda genelde en fazla 10 ile 20 metre kare duvar kağıdı kullanılmaktadır.

Mutfak dekorasyonunda fikir sahibi olmanız için en güzel tasarımlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu tasarımlar içinden evinize ve mutfağınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. 2016 yılı en çok tercih edilen ve 2017 için özel olarak tasarlanmış mutfak duvar kağıtları modelleri

Mutfak Duvar Kağıdı Görselleri

Desenli Mutfak Duvar Kağıtları

Desenli Mutfak Duvar Kağıtları

Modern Mutfak Duvar Kağıtları

Modern Mutfak Duvar Kağıtları

Mutfak Duvar Kağıtları

Mutfak Duvar Kağıtları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git