Mürdüm Rengi Dekorasyon

Mürdüm rengi dekorasyon mor ve pembe renklerin birbirine uyumu ile ortaya çıkan modern dekorasyon stilleri arasında yer almaktadır..

Mürdüm Rengi Dekorasyon

Mürdüm renk dekorasyon denilince mor ve pembe karşımı renklerden oluşan dekorasyon akla gelmektedir. Mor renkler tek başına ev dekorasyonunda çok tercih edilmemektedir. Pembe ile mor renk birleşince şık ve modern tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Mürdüm rengi nasıl diye merak ediyorsanız bu renklerin kullanılmış olduğu ev dekorasyonların dan oluşan bir foto galeri hazırladım. Sizde bu fotoları inceleyebilir ve ev dekorasyonunda mürdüm rengi olan ürünler tercih edebilirsiniz. Bu ev dekorasyonları hakkında bilgi,  görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Mürdüm Rengi

Mürdüm Rengi

Mürdüm tam olarak mor renkten biraz daha farklı olarak değişik tonları bulunmaktadır. Evlerde bazı odalarda bu tarz dekorasyona rastlanmaktadır.

Mürdüm Rengi Salon

Mürdüm Rengi Salon

Tek başına kullanıldığında göz yorucu ve ağır bir ortam ortaya çıkmaktadır. Fakat mürdüm rengini açan beyaz ve açık tonlara ağırlık verilmesi ile bu hava yerini rahat ve ferah bir ortam görüntüsüne dönmektedir.

 

Mürdüm Rengi Yatak Odası

Mürdüm Rengi Yatak Odası

Mürdüm rengi evlerde en çok perdelerde, yastık kılıflarında, puf örtülerinde ve yer halılarında yer verilmektedir. Mürdüm rengi halı evlere ayrı bir hava katmaktadır. Bu renge uygun duvar boyası kullanıldığında ortaya çok hoş ve modern bir ev dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git