Mum Dekorasyonu

admin

Updated on:

Güzel Mum Dekorasyonu

Evlerde şık ve modern bir görünüm elde etmek için evlerde kullanılan mum dekorasyonları evlere ayrı bir estetik ve şıklık katmaktadır…

Mum Dekorasyon

Mum dekoratif olarak evlerde kullanılmakta olan ev aksesuarları arasında yer almaktadır. Evlerde kullanmış olduğunuz mobilya takımları ne kadar şık ve estetik olursa olsun modern bir görünüm katmak için diğer ev aksesuarları da kullanılmaktadır. Bunlardan birisi de son zamanlarda evlerde çok tercih edilmekte olan dekoratif mumlar bulunmaktadır.Dekoratif mumluklar ile beraber kullanıldığında daha hoş bir görünüm sunmaktadır. Dekoratif mumluk fiyatları 20 Tl ile 100 tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Dekoratif mum fiyatları 20 Tl ile 50 Tl arasında değişmekte olup çok şık ve şirin görünümleri ile bayanlar tarafından çok beğenilmektedir.

Mumları evlerinizde masa üzerinde, köşelerde, raflarda, duvar kenarlarında dublex evlerde merdivenlere koyabilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mum ışıkları aynı zamanda romantizmin bir parçası olarak kabul edilmektedir. Evlerinizi daha romantik bir hale getirebilirsiniz.

Dekoratif mum dekorasyonu ile ilgili bir foto galeri hazırladık. Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Kırmızı Mum Dekorasyonu
Kırmızı Mum Dekorasyonu

Kırmızı renk mumlar yatak odası dekorasyonlarında çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Evlerde tv üniteleri ve gümüşlük üzerinde de kullanıldığında şık ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Yeşil Mum Dekorasyonu
Yeşil Mum Dekorasyonu

Yemek masaları, gümüşlük, vitrin ve mutfak dekorasyonlarında bu renkleri tercih ederek güzel ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeşil renk bir çok mobilya ve eşya ile uyumlu bir renktir.

Şık Mum Dekorasyonu
Şık Mum Dekorasyonu

Salon ve misafir odalarında bu mumları tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Süsleme de kullanılan boyanmış kozalaklar da ortama şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Mum Dekorasyonu
Mum Dekorasyonu

Yemek masaları üzerinde bulunan bardak ve kadehleri resimdeki gibi ters çevirerek evinize gelen misafirler için güzel bir sunum hazırlamış olursunuz. Yemek masalarına ve ortamı onların alışık olmadığı şekilde bir sunum hazırlayarak ayrıcalık katmış olursunuz.

Güzel Mum Dekorasyonu
Güzel Mum Dekorasyonu

Metal yada gümüş tabaklar içinde süslemeleri ile hazırlanmış olan beyaz mumlar ile güzel bir dekor oluşturabilirsiniz. Mum dekorasyonu küçük ama etkisi ve ortama kazandırmış olduğu olumlu etkisi fazladır.

Farklı Görünümlü Mum Dekorasyonu
Farklı Görünümlü Mum Dekorasyonu

Mutfak ve çocuk odası dekorasyonlarında bu mumları tercih edebilirsiniz. Çocukların dikkatini çeken ve çocuk odaları ile uyumlu dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Dekoratif Mum Dekorasyonu
Dekoratif Mum Dekorasyonu

Evlere hoş bir görünüm kazandırmak için son zamanlarda çok tercih edilen ve ev dekorasyonunda uygun olan ürünler arasında yer almaktadır.

Beyaz Mum Dekorasyonu
Beyaz Mum Dekorasyonu

Beyaz mumlar evlerde en çok tercih edilen mumlar arasında yer almaktadır. Mumlar üzerinde bulunan işlemeler ve resimler odaya ayrı bir hava katmaktadır.

 

Yorum yapın