Modern Şömine Modelleri

Evlerde kullanılmakta olan şömineler evlere şık bir görünüm kazandırmakta modern ve estetik bir görünümü ile birlikte sıcaklık sağlamaktadır…

Modern Şömine Tasarımları

Evlerde ısınmak ve modern bir görünüm elde etmek için çok tercih edilmekte olan modern ev dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır. Evlerde özellikle salonlarda kullanılmakta olan şöminelerin modern ve klasik tasarımları bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda klasik mobilya tasarımlarında oluşan evlerde klasik şömine modelleri kullanılırken modern mobilya takımları bulunan ve modern tasarımlı mobilyaları olan evlerde modern şömine modelleri tercih edilmektedir.

Modern şömine fiyatları 4000 Tl ile 8000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında evlerinizde yaptırabilirsiniz.

Modern şömine modelleri hakkında daha ayrıntılı olarak inceleyebileceğiniz bir foto galeri hazırladım. Sizde bu modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilir ve en çok beğendiğiniz modeli evlerinizde tercih edebilirsiniz.

 

Modern U Şömine Modeli

Modern U Şömine Modeli

Bu modeller evlerde hem ısınma hemde ev dekorasyon ürünü olarak kullanılmakta olup farklı ve şık tasarımları bulunmaktadır. Salonlarda kullanılmakta olan bu modelleri tercih ederken kullanmış olduğunuz mobilya tasarımlarına uygun modelleri tercih etmenizde yarar var.

Şık Şömine Modeli

Şık Şömine Modeli

Uygun modellerle uyumlu bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Odun kullanılan taşlı şömine modelleri olduğu gibi yakıt kullanılmadan elektrikli şömine modelleri de kullanılmaktadır.

Yeni Tasarım Şömine Modeli

Yeni Tasarım Şömine Modeli

Yeni tasarım şömine modelleri yeni yapılan ev ve ofislerde çok tercih edilmekte olan modeller arasında yer almaktadır. Kullanıldıkları ortama çok güzel bir görsellik sunmaktadır.

Askılı Şömine Modeli

Askılı Şömine Modeli

Askılı şömine tasarımları evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Ev ve ofis gibi kullanıldıkları alana estetik ve şık bir görünüm katmaktadır.

Yeni Nesil Şömine Modeli

Yeni Nesil Şömine Modeli

Yeni nesil şık tasarımları bulunan bu modeller ev dekorasyonlarında gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Yeni nesil  bu modeller modern bir görünüm katmakta olup farklı tasarımlardan hoşlanan kişiler bu modeli tercih edebilir.

Dekoratif Şömine Modeli

Dekoratif Şömine Modeli

Evlerde kullanılmakta olan diğer şömine tasarımları arasında dekoratif şömine modelleri de son zamanlarda salon tasarımlarında çok kullanıldığını görmekteyiz.

Dekoratif Şömine Tasarımı

Dekoratif Şömine Tasarımı

Ofis ve iş yerlerinde çok tercih edilmekte olan ve bulundukları ortama ayrı bir hava katmakta olan dekoratif şömine tasarımları arasında yer almaktadır.

Modern Şömine Modelleri

Modern Şömine Modelleri

Modern tasarımlar dan hoşlanan kişiler tarafından özel olarak üretilmiş ve çok yer kaplamayan bir üründür. Modern şömine modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git