Misto Home Ürünleri

Misto Home abajur modelleri, kalpli abajurler, aplik modelleri, yeni tasarım modern Misto Home duvar saati modelleri, ürün görselleri…

Misto Home Aksesuarları

Biraz romantik biraz da İngiliz stili bir dokunuş olarak tanınan Misto Home aksesuarları, dekorasyonda özellikle beyaz ve kalpleri sevenler için bir çok değişik ürünleri popüler internet sitelerinden satışa sunuyor. Abajurlar Misto Home ‘un en çok aranılan ürün sınıfında bulunuyor. Kalpli ve melekli olanlar yatak odalarında komidinlerin üzerine çok yakışıyor. Kuş kafesi şeklindeki abajurları bu markanın en çok aranılan ürünü olup, aynı zamanda tasarımı ile bulunduğu evlere ayrı bir hava katmaktadır.

Bunun yanında mumluklar , cam objeler,aplikler, banyo setleri, saatler ve tablolar birbiriyle kombin oluşturarak ya da ayrı ayrı düşünülerek alınsa da, evinizde nereye konulursa konulsun orayı en güzel yer haline getiriyor. Eskitme tarzlı saatler ve takvimlerin renkleri, soft renkler yerine daha baskın olan kırmızılar, sarılar ve siyah kullanılarak yapılmış; daha çok Retro tarzı evlerinde aranılan aksesuarı haline gelmiştir.

Mesaj içeren tablolar ise anlamlarıyla okunduğunda güne bakış açımızı değiştirerek, hayatımıza adeta yön veriyor. Çiçek şeklindeki mumluklar, mum yandığında ışığını gizleyerek, sanki çiçekler arasından gizli bir ışık süzülüyormuş hissi veriyor. Cup cakeli ve çiçekli soft renkli tabloların insana huzur veren havası evinize dinginliği getiriyor. Ürünlerinin kalitesi, fiyatlarının çok uygun olması bir tane bir şey alacak iken bir anda alışveriş sepetinizin tıka basa dolmasına sebep oluyor. Eğer bir arkadaşınıza ev hediyesi alarak onu mutlu etmek istiyorsanız Misto Home ürünleri kesinlikle doğru seçim.

Misto Home ürünleri fiyatları 20 Tl ile 150 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Ürünlere firmanın resmi internet sitesi üzerinden online satış yapılmakta olup aynı zamanda e-ticaret siteleri üzerinden kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Misto Home kampanyaları takip ederek ederek aynı ürünü %60 varan kampanya fiyatlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

En çok satılan Misto Home ürünleri ve aksesuarlarından oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde dekoratif amaçlı olan bu ürünlere evinizde ve ofisinizde yer vererek şık ve estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Misto Home Ürün Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git