Mir Halı Model ve Fiyatları

Mir Halı Modelleri

Mir halı, camii halıları ve duvardan halılar imalatı yapan bir fabrikadır.  Mir halıların kalitesi oldukça iyidir. Yıllardır özenle çalışan bu fabrika hak ettiği değeri fazlasıyla almıştır. Mir halı kaliteli olduğu gibi kalitesini göstermiştir de.

Mir halı ile camiiler için değişik halı üretimleri sağlanmıştır. Genelde halı seccade olan bu modeller mir halı ile değişkenlik gösterip çeşitlenmiştir. Camiiler için yapılan halıların kalitesi gayet güzeldir. Mir halı fabrikası camilere özel çalışımlarını süratle devam ettirmektedir.

Mir halılar genelde alışılmış olan halılardan üretmemektedir. Tabiki alışılmış olan modellerin üretimi de var ama sonuçta bu halılar kendilerine özgü olarak kalmıyor. Sonuçta herkesin yaptığını tekrar ederek iyi bir başarı yakalayamazsınız. Mir halı buna uygun olarak kendine özgü harika desen ve kalitede halılar üretmekte.

Mir halı sadece renk veya sadece desen katmamaktadır halılarına. Her ikisini de halılarına gayet güzel işleyen başarılı bir ekibe sahip olan mir halı Avrasya da kalite ödülü kazanmıştır. Mir halı dediğim gibi başarısını gösteren bir fabrika.

Mir halı modelleri her sene yeni bir moda çıkarmaktadır. Her sene çıkardıkları halıları dört göze bekleyen müşteriler olduğu gibi rakipler de vardır. Sizde mir halıları bir gözden geçirip evinizde kullanmalısınız. Zaten kaliteyi gördüğünüz zaman mir halı modellerini sıklıkla kullanmaya başlayacağınızdan eminiz. Halılarınızı mir halı modellerinden rahatlıkla seçmenizi tavsiye ediyorum. Mir halı fiyatları kampanyaları takip ederek aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Halı fiyatları ürünlerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Metre kare fiyatları 50 Tl ile 150 Tl arasında değişmekte olan şık ve farklı tasarım halıları bulunmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git