Mint Yeşili Duvar

Mint yeşili duvar rengi açık tonları ile evinizin her odasında gönül rahatlığı ile tercih edebilir modern ve şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz…

Mint Yeşili Duvar Boyası

Açık bir renk olan bu boyayı evinizin her yerinde tercih edebilirsiniz. Özellikle aydınlanma ve güneş ışığı sorunu yaşıyorsanız bu renk ışık dağılımına katkı sağlamaktadır. Ev dekorasyon ürünleri içinde de mint yeşil aksesuarlar bulunmakta olup bu renk en fazla evlerde duvar boyası olarak tercih edilmektedir.

Mint Yeşili dekorasyonlar dan oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evlerde bu renk tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mint yeşili Filli Boya gibi büyük boya üreticisi firmaların ürünlerini evlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Mint Yeşili

Mint Yeşili

Evlerinde huzur, rahatlık ve ferahlığın simgesi haline gelmiş olan bu renk evlerde duvarlardan sonra perdelerde de tercih edilmektedir. Kumaşlar üzerinde de ev dekorasyonuna katkı sağlamaktadır. Bu renklerden hoşlanan kişiler için son yıllarda mobilya üreticisi olan şirketler bu renklerden oluşan mobilya üretimlerine ağırlık vermektedir.

Mint Yeşili Bebek Odası

Mint Yeşili Bebek Odası

Evlerinde boyayı tercih etmeyen kişiler mint yeşili duvar kağıtları da tercih edebilirler. Duvar kağıtları içinde farklı desen ve tonlarından istifade edebilirsiniz. Bebek odalarında çok şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Mint Yeşili Çocuk Odası

Mint Yeşili Çocuk Odası

Estetik görünüme sahip çocuk odası tasarımları için açık renk olan Mint Yeşilini tercih edebilirsiniz.

Mint Yeşili Mutfak

Mint Yeşili Mutfak

Mutfak ve yemek odası dekorasyonlarında beyaz renk ile birlikte kullanıldığında ortaya çok hoş görünümlü mutfak dekorasyonu ortaya çıkmaktadır.

Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu

Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu

Beyaz renk ile çok hoş görünüm oluşturacağından bahsetmiştik, resimde beyaz renk mutfak dolapları ile ne kadar uyumlu olduğunu göreceksiniz.

Mint Yeşili Salon

Mint Yeşili Salon

Mint Yeşili tek başına yada açık ve koyu tonlarını bir arada kullanarak resimde görmüş olduğunuz gibi modern salon dekorasyonları ortaya çıkarabilirsiniz. Açık tonlar büyük duvarlarda kullanılmkata olup koyu tonlar köşelerde yada dar duvarlarda tercih ettiğinizde ortaya modern tasarım salon dekorasyonu çıkmaktadır.

Mint Yeşili Yatak Odası

Mint Yeşili Yatak Odası

Mint Yeşili duvar boyası hakkında hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden  bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git