Mika Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Mika duşakabinler evlerde banyolarda cam modellerden daha çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır. Bu modeller cam modellere göre daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Temizlik ve bakımları da kolaydır. Cam modellere göre kırılma riskine bağlı olarak oluşabilecek kazalar nedeni ile bu ürünlerin diğer bir tercih edilme nedenidir. Cam kırılan ürünleri tekrar almak istediğinizde daha fazla para ödemeniz gerekmektedir. Ama bu modelleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Duşakabin modelleri ayrıca farklı tasarımlar ve resimlerle süslenmiş ve banyolara çok şık bir görünüm vermektedir. Sizde bu modeller arasında evinize uygun olan tasarımları büyük yapı marketlerden alarak banyonuzu dekore edebilirsiniz. İsterseniz nakit isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak bütçenizi zorlamadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Mika duşakabin fiyatları ürünlerin büyüklüğü ve küçüklüğüne, tasarımlarına göre değişmektedir. 250 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışları yapılmaktadır.

Mikaduşa kabin modelleri arasında yunus modeli, palmiye ve su damlalı modellerine evlerde çok rastlanmaktadır. Duşakabin modelleri içinden evlerde en çok tercih edilenlerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modellerden bir tanesini satın alarak banyolarınızı dekore edebilirsiniz.

Duşakabin modelleri hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi yorum kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Mika Duşakabin Modelleri

Mika Duşakabin Modelleri

Mika Duşakabin Modelleri-2

Mika Duşakabin Modelleri-2

Mika Duşakabin Modelleri-3

Mika Duşakabin Modelleri-3

Sürgülü Kapak Mika Duşakabin Modelleri

Sürgülü Kapak Mika Duşakabin Modelleri

Yunus Resimli Mika Duşakabin Modelleri

Yunus Resimli Mika Duşakabin Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git