Mavi Halı Modelleri

Mavi Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı seçimi kadınların en çok zorlandığı alanlardan biridir. Şu renk mi olsun şu desen mi olsun diye diye sürekli düşünürler ve maalesef ki kısa süre içinde karar veremezler. Karar verememelerinin başında ise baştan halı seçiminde kendilerine kural koymamaları gelmektedir. Bu kuralların başında da renk seçimi gelmektedir.

Birey halı seçiminde önceden odasına uygun olacak halının rengine karar verirse halı mağazasına gittiğinde seçim yapması bir o kadar kolay olur. Çünkü halılar mağazalarda renklerine göre ayrılıp o renkteki tüm modeller tek bir kısımda toplanır. Renklerine göre ayrılan halılarda en çok rağbet görenler mavi halılar ile pembe halılardır.

Mavi halı modelleri hemen hemen her odada kullanılabilir. Çünkü bu renk geçişleri ve tonları çok fazla olduğundan birçok alanda sevilerek kullanılır. Mavi halıların daha çok koyu tonları oturma odalarında tercih edilir. Çünkü koyu mavi halılar tozu ve kiri pek belli etmediği için oturma odalarının vazgeçilmezleri arasında yerini alır.

Açık mavi halı modelleri ise daha çok yatak odalarını ve misafir odalarını süsler. Bu odalarda özellikle açık renklerde mobilya tercih edilmiş ise klasik model mavi halı seçimi oldukça akıllıca bir seçim olacaktır. Çünkü bu renk hem odaya bir aydınlık, bir ışıltı katacak hem de klasik havayı hiçbir şekilde bozmayacaktır. Bu sebepledir ki mavi halı modelleri mutfak da dahil olmak üzere evin her odasında kullanabilirsiniz.

Mavi halı modelleri içinden en sevilen ve en çok satılan modellerden oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizde bu galeriyi incelemeden evinize halı almaya karar vermeyin. Çok şık ve estetik tasarımlar bulunmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git