Linens Perde Modelleri 2022-2023

admin

Updated on:

Linens Perde Modelleri

Linens Perde Modelleri: Linens perdeler, 2022 ve 2023 yılı için özel olarak tasarlamış olduğu şık ve muhteşem görünümlü perdeleri…

Linens Perdeler ve Tasarımlar

Ev tekstil ürünleri üretimi ve satışı alanında uzmanlaşmış olan firma uzun yıllar boyunca ülkemiz pazarında ve dünya pazarında farklı ülkelerde satış yapmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış olan bir firmadır. Kaliteli olan ürünleri her ülkede güvenle kullanılmaktadır.

Dünya genelinde 10 yakın ülkede 100 yakın mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden üretim yapmakta olan şirket her geçen gün daha da fazla ülkede mağaza açmayı ve farklı ülkelerden kişilere hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Ev dekorasyonu fikirleri alanında da müşterilerine destek olmaktadır. Ücretsiz olarak ev dekorasyon fikirleri konusunda müşterilerine ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Mağazaları ve bayileri bünyesinde 1000 yakın çalışanı ile ev tekstili ve dekorasyonu alanında sınırsız hizmet vermektedir.

Linens perde modelleri alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri departmanını ücretsiz olarak arayıp, yine ücretsiz olarak evinize gelip keşif yapılmaktadır. Perde ölçüleri alındıktan sonra fiyat teklifi verilmektedir. Fiyatı onayladıktan sonra ücretsiz montaj ile evinize kadar gelip takmaktadır.

Linens Perde Görselleri

Linens Perde Modelleri
Linens Perde Modelleri

Yorum yapın