Limon Çiçeği Duvar Boyası

Ev dekorasyonu duvar renkleri arasında özellikle karanlık ve çok güneş ışığı almayan yerlerde tercih edilen Limon çiçeği duvar boyası ile evlere aydınlık ve ferah bir görüntü kazandırabilirsiniz…

Limon Çiçeği Rengi Duvar Boyası

Evlerde bulunan mevcut boyasınız kirlendi yada bu renkten sıkıldınız ve farklılık arıyorsanız bu rengi seçerek modern ve estetik görünüme sahip ev dekorayonları elde edebilirsiniz. Açık renklerden ve bahar renklerinde hoşlanan ev hanımları tarafından çok tercih edilmektedir.

Bu renk özellikle salon ve misafir odalarıda daha çok tercih edilmekte olup evin diğer alanlarında da iç cephelerde bu rengi tercih edebilirsiniz.

Bu renk aynı zamanda açık yeşile yakın tonu ile evinizde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Marshall, Dyo, Filli Boya, Polisan gibi boya üreticisi firmaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bu boyayı evlerinde kullananlar ürün hakkında bilgi görüş ve önerilerini yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımıza paylaşabilirsiniz.

Limon Çiçeği Rengi

Limon Çiçeği Rengi

Bu renk evlerde her yerde kullanabileceğiniz açık ve canlı renkler arasında yer almaktadır. Boya üretici şirketlerin üretimleri arasında renkte ton farkı olabilir. Evlerde boya işlemi yaparken tüm odalarda aynı firmanın boyasını kullanmaya özen gösterin

Salon Limon Çiçeği Rengi

Salon Limon Çiçeği Rengi

Modern salon dekorasyonu oluşturmak için açık ve koyu tonları bir arada kullanarak şık ve estetik görünüme sahip salon oluşturabilirsiniz. Açık renk olması nedeni ile kirlenmelere karşı silinebilir plastik boyaları tercih etmelisiniz.

Oturma Odası Limon Çiçeği Rengi

Oturma Odası Limon Çiçeği Rengi

Oturma odası ve salonlarda aynı rengin tonları ile yada başka renk koyu tonları bir arada kullanarak resimde görmüş olduğunuz gibi modern alanlar oluşturabilirsiniz.

Misafir Odası Limon Çiçeği Rengi

Misafir Odası Limon Çiçeği Rengi

Duvar rengi olarak seçilmiş bir misafir odası tasarımı resimde görünmektedir. Açık kahve tonlarda koltuk takımı tercih edilmiş ve uyumlu bir oda tasarımı ortaya çıkmıştır.

 

Mutfak Limon Çiçeği Rengi

Mutfak Limon Çiçeği Rengi

Mutfak duvarlarında Limon Çiçeği rengi tercih edilmiş olan şık bir mutfak dekorasyonunu görmektesiniz. Yeşil renk ile uyumun tam olması için duvarlarda kuş resimleri kullanılması ve çeşitli süslemeler kullanılmış şık bir mutfak dekorasyonu ortaya çıkmıştır.

Banyo Limon Çiçeği Rengi

Banyo Limon Çiçeği Rengi

Banyolarda fayans rengi olarak Limon Çiçeği rengi ve beyaz fayansların uyumu sonucu ortaya çıkan modern bir tasarımı görmektesiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git