Lazzoni Masa

Lazzoni Mobilya masa ve sandalye takımları, fiyatları, ürün görselleri, ürünler hakkında bilgiler…

Lazzoni Masa Takımları ve Fiyatları Hakkında

Lazzoni mobilya üretmiş olduğu masa takımlarını evlerinizde salon ve mutfaklarda tercih ederek hoş bir tasarım oluşturabilirsiniz.  Masa ve sandalye takımları evlerde salon dekorasyonunda vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Masa ve sandalye takımlarını kaliteli ve dayanıklı olanları tercih ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Masa ve sandalye takımlarını seçerken kullanacak olduğunuz yerin büyüklüğüne göre tercih etmelisiniz. Kullanacağınız alan küçükse küçük takımları yada açılır-kapanır masan modellerini tercih etmelisiniz.

Masa ve sandalye renk seçimi yaparken evlerde kullanılmakta olan koltuk takımlarına yada oturma gruplarına göre tercih etmelisiniz. Böylece şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Evlerde en çok kahve tonları, krem ve beyaz renk masa ve sandalye takımları kullanılmaktadır.

Lazzoni masa fiyatları 750 Tl ile 1500 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında değişmekte olup, fiyatları ürününde kullanılan ağaç ve malzeme kalitesi, işçilik vb nedenlerden dolayı fiaytları arasında fark bulunmaktadır. Ürünleri istersemiz peşin istersenizde kredi kartına taksit yada elden taksit imkanları ile 12 aya varan vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak alabilirsiniz.

Ürünleri kullanan ve bilgi sahibi olan kişiler yorumlar kısmından bilgi görüş ve önerilerini bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirler…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git