Lazzoni Köşe Koltuk Takımları

Evlerde salon ve misafir odalarında çok tercih edilmekte olan Lazzoni koltuk takımları modern tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz…

Lazzoni Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

 Ev dekorasyonu arasında çok sayıda ürünü bulunan Lazzoni Mobilya koltuk takımları alanında birbirinden şık ve estetik tasarımı bulunmaktadır. Son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan ürünleri kalitesi ve konforu ile göz kamaştırmakta ve kullanıcıları tarafından tam not almış ürünler arasında yer almaktadır.

Deri ve kumaş tasarımlardan oluşmuş olan koltuk takımları içinden isterseniz deri koltuk takımlarını istersenizde kumaş koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Bir çok farklı renkte ürünleri bulunmaktadır. Tek renk koltuk takımları bulunduğu gibi aynı zamanda çift renk kullanılarak üretilmiş olan tasarımları bulunmaktadır.

Lazzoni köşe koltuk takımı fiyatları 1500 Tl ile 5000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satılmakta olup peşin alımlarda indirim yapılmaktadır. Kredi kartına 9 ile 12 aya kadar vade imkanlarından yararlanarak bütçenize en uygun ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen renkleri arasında krem ve beyaz koltuk takımı modelleri çok tercih edilmektedir. En çok beğenilen modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evinize en uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Ürünler hakkında yorum kısmından yorum yapabilir ve diğer okurların yorumlarını takip edebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git