Lazzoni Gardırop Modelleri  

Lazzoni gardırop modelleri yeni ve şık tasarımları ile yatak odalarına renk katmak isteyen bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir…

Lazzoni Gardırop Modelleri ve Fiyatları

Yatak odalarında farklılık oluşturmak isteyen bayanlar tarafından çok tercih edilmekte olan Lazzoni Mobilya şık ve estetik tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Modern yatak odası tasarımlarında hoşlanan ve özellikle gençler tarafından çok tercih edilmekte olan kaliteli ve dayanıklı yatak odası takımları ile bir yatak odası takımında aranan tüm özellikleri taşımaktadır.

Sürgülü kapak sistemi, çekmeceli ve raflı sistemleri, askılıklı sistem ve en önemliside ayarlanabilir iç dizayna sahiptir.  Bir çok renk tasarımı bulunmakta olan bu gardrop modelleri içinde en çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem, siyah ve kahve rengi tasarımlar çok tercih edilmektedir.

Yatak odasının yanında genç odalarında da tercih edilmektedir. Lazzoni farklılıktan hoşlanan kişiler için özel olarak dizayn etmiş olduğu gardrop içine gömülü halde bulunan lcd ve led televizyon tasarımı bulunmaktadır. Lazzoni televizyonlu gardırop modelleri yatak odalasında televizyon izlemenin keyfini çıkarmak isteyen kişiler tarafından çok tercih edilmektedir.

Lazzoni gardırop fiyatları 4000 Tl ile 7000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Fiyat tercih etmiş olduğunuz ürünün boyutuna göre değişmekte olup vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Lazzoni gardırop modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık.Bu modeller içinden en beğendiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Sitemizin yorum kısmından ürün hakkında bilgi, görüş ve önerilerinizi bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilir ve onların ürün hakkındaki yorumlarını takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git