Kül Bulutu Rengi Duvar Boyası

Sade ve ferah bir ortam elde etmek için evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan Kül bulutu rengi duvar boyası ile evlerinize modern bir görünüm kazandırabilirsiniz…

Kül Bulutu Duvar Rengi

Kül bulutu duvar rengi nasıl diye merak ediyorsanız, bu renk evlerde ve iş yerlerinde farklılık oluşturmak isteyen ve değişikliklerden hoşlanan kişiler tarafından tercih edilen evlerde şık ve modern bir  görünüm katan bir renktir.

Boya çok açık ve canlı renklerden hoşlanmayan ev hanımları tarafından tercih edilmektedir. Evlerde özellikle beyaz koltuk takımları ve ev dekorasyonunda beyaz renge ağırlık verilmiş olan evlere çok hoş bir görünüm katmaktadır. Bu renk aydınlatma ve güneş ışığı yeteri kadar almayan evlerde çok tercih edilmez.

Bu boya hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için bu boya ile boyanmış ev dekorasyonları hakkında bir foto galeri hazırladık. Sizde bu boyayı evlerinizde kullanmadan önce göreselleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kül Bulutu Rengi

Kül Bulutu Rengi

Bu rengi salonunuzda, oturma odanızda, çalışma odanızda  veya yatak odanızda tercih edebilirsiniz. İç mekanlarda kullanılmaktadır. Dış cephe boyası olarak tercih edilmez.

Salon Kül Bulutu Rengi

Salon Kül Bulutu Rengi

Evlerde bu renk ile modern ve sıra dışı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu rengin koyu ve açık tonları ile istediğiniz standartlarda bir dizayn edebilirsiniz.

Misafir Odası Kül Bulutu Rengi

Misafir Odası Kül Bulutu Rengi

Misafir odası dekorasyonlarında koyu tonları tercih edilmiş ve açık renklerden beyaz renk ev dekorasyon ürünleri ile şık ve modern bir görünüm elde edilmiştir.

Yatak Odası Kül Bulutu Rengi

Yatak Odası Kül Bulutu Rengi

Yatak odalarında bu rengin açık tonları tercih edilmektedir. Boyayı evlerinde kullanan ve bu konu hakkında bilgi görüş ve önerilerini yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımıza paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git