Kukas Halı Modelleri

Kukas  Halı Modelleri

 Halı denilince artık ilk akla gelen halı markaları arasında kukas halı çeşitleri gelmektedir. Bursa ilinde üretim sürecine başlanılan Tike halılar gördüğü yoğun ilgi nedeni ile tüm ülkeye ve yurt dışına da satışları yapılmaktadır. Kalite, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve çeşitlilik açısından değişik seçenekler sunan Tike halı her bütçeye uygunluğu ve her kesime hitap etmesi ile de önemli bir niteliktir.

Uzun yıllardır üretime ara vermeden devam eden tike halı zaman geçtikçe sağlamlığını daha da arttırıyor. Kukas halı çeşitlerinde %100 yün kullanılmasının yanında, el dokuması olarak da çeşitli modelleri de bulunmaktadır. Dilerseniz isteğinize göre makine dokuması da bulabilirsiniz. Tike halılarda birbirinden değişik farklı koleksiyon modelleri, zevkinize uygun alternatifleri kolaylıkla bulabileceğiniz özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bunların içinde yer alan Peram serisi ise Bursa ipeği ile imal edilerek koleksiyon da müşterileri tarafından en çok beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kukas halı çevreci bir markadır aynı zamanda. Eski el dokuması halılarınızı sizden alarak yeni halı üretiminde kullanıyor ve o eski yıpranmış halınızı yepyeni modern halılara çeviriyor. Deri ile bütünleşip birleşen dokuma halılar ise genellikle ofis, iş yeri, büro vb alanlar da edilmektedir. İstediğiniz tüm renklerde ve tüm tarzlarda halı imalatı yapan ve bunları koleksiyonunda özenle barındıran, dekorasyonda markayı kullanmayı sevenlerinde, tarz arayanların da tercihi Tike halıdır. Bu halıları temizlerken ise mümkün olduğunca sıcak olan günlerde silinip temizlenmeli ve mümkün olduğunca halı çok fazla ıslak kalmamalıdır.

Kukas halı fiyatları 200 Tl ile 1000 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Dilerseniz peşin dilerseniz de vadeli ödeme seçeneklerinden yararlanarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bu yıla özgü en çok sevilen ve tercih edilen Kukas Halı Modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu modeller içinden en çok sevdiğiniz tasarıma evleriniz de ve iş yerleriniz de yer verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git