Küçük Oda Düzeni

Evlerde küçük odaların dekorasyon ve tasarım önerileri ile evleri çok geniş ve daha kullanışlı yaşam alanları haline getirmek mümkün. Küçük odalarda tüm alanların efektif olarak değerlendirilmesi çok önemlidir. Küçük evler düzensiz ve karmaşık halde olduğunda daha basık ve yaşanmaz bir hal alacaktır.

Minimal Eşyalar

Küçük odaları daha düzenli hale getirmek için evlerde minimal eşyaları tercih etmenizi öneririz. Küçük evlerde bu eşyaları tercih ederseniz aynı zamanda hoş ve estetik bir görünüm elde etmek mümkün hale gelecektir.

Minimal Eşyalar

Minimal Eşyalar

Eşya Seçimi 

Küçük odalarda koyu renk mobilya tercih etmeyin. Zaten küçük olan odalara kasvetli bir hava verecektir. Küçük odalar da açık renk mobilya tercih ederek geniş bir görünüm kazandıracaktır.

Küçük Oda Dekorasyon Fikirleri

Küçük Oda Dekorasyon Fikirleri

Boya Renk Seçimi

Küçük odalarda koyu renk boya tercih etmeyin. Zaten küçük olan odalara kasvetli bir görünüm verecektir. Küçük odalar da açık renk boya tercih ederek geniş bir görünüm kazandıracaktır.

Küçük Oda Perde Seçimi

Küçük olan odalarda ve alanlarda genelde stor perde modelleri yada zebra perde modelleri tercih edilmesi gerekir. Küçük olan salonlar için salon perde modelleri de seçimi de çok önemlidir.

Küçük Ev Dekorasyonu

Küçük evlerde tüm alanların çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Mutfak dolapları, yatak odası ve genç odası dolapları içlerini çok iyi değerlendirilmesi çok önemlidir. Bu alanların düzenli ve yerli yerinde kullanılması çok önem arz etmektedir.

Küçük Oda Halı Tercihi

Küçük olan odalarda eşya ve perde seçimi kadar halı seçimi de çok önemlidir. Halılarda açık renk yada beyaz tonların hakim olduğu halı modellerini tercih etmenizi öneririz.

Küçük ev tasarımları ve dekorasyonları ile ilgili olarak sizlere daha iyi fikir vermek için bir foto galerisi hazırladık. Galeriyi inceleyerek küçük oda dekoru hakkında ayrıntılı olarak bilgi ve fikir sahibi olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git