Küçük Banyolar İçin Pratik Çözümler

Küçük banyo dekorasyonu ve tasarımları, küçük banyo dekorasyonu püf noktaları, banyo dekorasyonlarında pratik çözüm önerileri…

Küçük Banyolar İçin Pratik Çözümler

 Küçük banyolar; eşyalarınızı koyacak yer bulamamak, lavabonun etrafına sıralanan ıvır zıvır sayesinde kalabalık ve dağınık görünüm, havlularınızı asacağınız ya da depolayacağınız alan bulamamak gibi sorunlara neden olur.

İçinde ince depolama alanı barındıran aynalı dolaplar günlük bakım ürünlerinizi saklayabilecek niteliktedir. Belirli düzenleyiciler sayesinde ise makyaj malzemelerinizi de rahatlıkla koyabilirsiniz Bu sayede dolaplı lavabo kullanamayacağınız alanlardaki, saklama sorununu halledebilirsiniz.

Havluları hemen lavabonun yanına asmak yerine, kapının arkasına çubuk ya da askı koyarak yer kazanabilirsiniz. Hem kalorifer hem de askılık görevi gören havlupanlar ise daha işlevseldir. Ayrıca havlularınızı kuru tutar.  Kapının üzerine koyacağınız bir raf görünmeyen ekstra depolama alanı sağlar. Bu rafa sıralanabilecek rengarenk ve rulo şeklinde katlanmış havlular ise dekorasyona farklılık katar. Lavabonun altında dolabınızın yoksa ferforjeden ya da akrilikten yaptırabileceğiniz, duvara monte olmayan, ayaklı raflar sayesinde banyonuzda kullandığınız kişisel eşyalarınızı bir düzende tutabilirsiniz.

Kendinizin de kolaylıkla duvara monte edebileceğiniz bir pano ya da askı çubuğu ile toka, makyaj malzemesi, saç şekillendiriciler, diş fırçası ve macunu, tarak, traş aletleri için bir alan yaratabilirsiniz. Çubuğa kancalar yoluyla asacağınız çeşitli kaplar ya da panoya tutturabileceğiniz küçük kavanozlar, günlük her an elinizin altında bulunması gereken ürünler için idealdir

Küçük de olsa bir küveti var ise yan kapaklarının iç tarafı her zaman depolama için ideal yerlerdir. Açınca fark edeceğiniz üzere özelikle deterjanları ve temizlik bezlerinizi koyabileceğiniz harika bir yerdir. Buralara asacağınız metal sepetler ve kapağın kolay açılıp kapanması için takılacak pistonlu bir mekanizma işinizi kolaylaştıracaktır.

Küçük Banyo Dekorasyon Önerileri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git