Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük banyolar için dolap modelleri, küçük banyo tasarımları, küçük banyolara için pratik dekorasyon önerileri ve fikirleri…

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Önerileri

Evinizin dekore etmek için birçok kişiden öneri almanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda da araştırma yapmanız gerekmektedir.

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Evlerinizde hijyen, kişisel bakım, dinlendirici etki açısından en özel ve en önemli alan olan banyolarımız, hazırlayacağınız dekorasyonlar ile artık çok daha farklı ve şık görünecektir.
Eski zamanlardaki gibi suyun musluktan aktığı, küvetlere artık son deme vakti gelmiştir. Artık bağımsız küvetlerin vakti gelmiştir. Duvara dayalı olmayan bağımsızlığının verdiği karizmatik görünümle banyolarda bambaşka bir etki bırakan küvetler banyoların yıldızı olmaya adaydır.
Çift lavabo çok da yeni bir fikir sayılmasa da eskiden özellikle Türkiye’de neredeyse hiç rastlanmayan bazen filmlerde karşımıza çıkan bir tasarımdır. Bugün gelişen mimari ve iç mimari lüksü de giderek artmaktadır. Hem ebeveynler için hem de çocuklar için oldukça kullanıma uygun olan çift banyolu lavabolar artık çok tutulmaktadır.
Banyo dekorasyonlarındaki diğer bir yenilik ise, son teknoloji ile üretilen, ıslak zemin olarak bile kullanılabilen ahşap banyolardır. Ahşap malzemenin sıcak ve doğal dokusuyla banyolarımıza giriş yapan ahşap, popülerleşen modern bir dekorasyon trendidir.
Renkli ve desenli duvar fayansları eskiden beri banyolarda görmeye alışık olduğumuz detaylardan biri olmuştur. Artık duvarların sadeleştiği ve yer döşemelerinin hareketlendiği dekorasyonlardan olan banyolar, eşsiz bir estetik ve ferahlık katan bu değişim daha lüks göründüğü de aşikârdır. Bu tarz tasarımlarda beyaz ya da nötr renkli desensiz duvar fayansları hareketli desenlere sahip yapılarla süsleyebilirsiniz.
Önceden beri banyoların yalnızca standart banyo malzemeleriyle dizayn edilmemesi, geniş banyolarda oturma ve dinlenme alanı oluşturulması avantajı olsa da küçük banyolar için dekorasyon araştırması yaparken bu seçenekten uzak durmanız gerekiyor. Geniş banyolar için daha şık ve estetik görünüm katsa da küçük banyolar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
İsteklerinize uygun ve banyonuzun boyutuna uygun dekore etmek için iyi bir araştırma yaparak ondan sonra karar vermeniz gerekmedir. Aksi takdirde boğucu bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Küçük Banyo Dekorasyon Örnekleri Foto Galerisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git