Koridor Halıları

Koridor halıları modelleri, koridor halısı, koridor halısı nasıl olmalı, koridor halı dekorasyonu, koridor halısı fiyatları ve koridor halısı görselleri…

Koridor Halısı Modelleri ve Fiyatları

Koridorlar evlerde çok sık kullanılmakta olan geçiş alanları arasında yer almaktadır. Ev dekorasyonunda koridor halıları boy olarak uzun en olarak da kısa halılar tercih edilmektedir. Koridor halıları ev dekorasyonunda çok önem verilmeyen yerler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda bayanlar evlerin her tarafının çok güzel olması ve estetik bir görünüm vermesi için bu halı modellerine de çok önem vermeye başlamıştır.

Koridor Halısı Nasıl Olmalı ?

Koridor halıları renk olarak açık renkleri tercih etmenizde yarar vardır. Çok güneş ışığı almayan bu alanların aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmek için açık renkleri tercih etmelisiniz. Açık renk olmasının tek kötü yanı çok sık kirlenmektedir. Geçiş için çok kullanılmakta olan bu alanda halıları sık sık yıkanması gerekebilir. Koridor halısı seçimi sırasında en çok dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alan kaymaz tabanlı halıları tercih etmelisiniz.

Koridor halısı olarak açık renk desenli halıların çok daha fazla tercih edildiğini görmekteyiz. Sizde evlerinize yukarıda bahsetmiş olduğumuz özelliklerde halılar alarak şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Koridor halısı fiyatları metre kare olarak hesaplanmakta olup 50 Tl ile 200 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri halı mağazaları ve internet üzerinden satış yapan sitelerden temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git