Koltuk Takımı Modelleri 2017

Koltuk takımı, koltuk takımı modelleri ve tasarımları, 2017 yılı için özel olarak üretilmiş olan şık ve modern koltuk takımları ve görselleri…

Koltuk Takımı Modelleri 2017

2017 yılında alışılagelmiş modern koltuk takımları yerleri biraz daha farklı modellere bırakıyor. Özellikle chester tarzı, eski İngiliz akımından günümüze adeta ışınlanıyor. Genelde koyu renklerde olan chester takımlar çok farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Beyaz, kiremit, fıstık yeşili, sarı, kırmızı ve patchwork görünümlü kumaşlardan olanlar ise en çok trend olacaklar arasındadır. Eski chester koltuklarda sadece kol dayama ve arkalık yerler kendine has dekor kullanılırken, 2017 de üretilenlerde; bu dekor koltuğun her tarafında görülmektedir. Ayrıca drapeler ve düğmeler daha sık olarak kullanılır.

Dömi klasik olarak yapılan koltuk modellerinde, bu tip dekorasyonda kullanımı son derece garipsenebilecek, alışılagelmiş renklerin çok dışında, son derece modern olan neon renkler kullanılmıştır. Bu sayede hem tarzı gençleştirmek hem de bulunduğu ortama eğlenceli bir hava katmak açısından tercih edilecekler arsında yer alıyor.

Koltuk Tasarımları 2017

Renk olarak turkuaz ve nil yeşili ise modern ve geniş oturma yeri olan koltuklarda en çok görülenlerden olacaktır.

Koltukları takımınızı aynı tarz koltuklardan oluşan gruptan almaktansa; farklı tarzlar arasında geçiş yaparak, kendi takımınız oluşturmak da 2017 ‘nin popüler koltuk trendlerinde yerini almaktadır. Yani takım takım, her yerin aynı olma devri sonsa eriyor. Parçaları bir araya getirirken biraz kafa patlatmak gerekse de, zevkinize ve gözünüze yakışanı, çok geniş koltuk modelleri ve tasarımları arasında bulacaksınız.. Takımınızı bir araya getirirken çok uç tarzları bir arada kullanmak yanlıştır. Yakın olan tarzları yakalamak gerekir. Minimal ve modern tarzlar birlikte rahatça kullanabilir. Modern ve dömi klasik tarzı bir araya getirmek ise son derece şık bir hava verir.

Koltuk Takımları Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git