Koltuk Şalı Modelleri

Yazlık ve kışlık koltuk şalı modelleri, örme koltuk şalı modelleri, yeni ve modern tasarım şal modelleri ve ürün görselleri...

Koltuk Şalı Modelleri

Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde özellikle akşamları havaların serinlemesini yavaş yavaş hissetmeye başladık. Yemeklerden sonra yapılan şekerlemeler sırasında veya televizyon seyrederken üzerimizi bir şeylerle örtmek kendimize hem iyi gelir hem de bizi ısıtır. Koltukların kenarlarında katlı şekilde veya üzerinde serilmiş halde duran şalların elimizin altında durmasının asıl sebebi de budur. Rengarenk  ve çeşitli ebatlarda bulunur. En yaygın ebadı ise 130 cm x 160 cm’dir. Genelde bitim yerlerinde püsküller vardır.

Akrilik yün, dokuma, polar, şönil, pelüş gibi malzemelerden yapılır. Saç veya ajur örgüyle yapılanlar daha uzaktan gördüğünüzde ısınmanızı sağlayacaktır. Polar olanların üzerinde bulunan kar taneleri ve geyikler adeta yılbaşının ve kışın habercisi gibidir. Soft renklerdeki gökyüzü mavileri, lavanta morları , pudra pembeleri, nil yeşilleri en çok kullanılanlarıdır. Dokuma olanlarda kullanılan damask desenler, İngiliz tarzını yansıtan güller, puantiyeli ve çizgili modellerden biri mutlaka evinize çok yakışacaktır.

Patchwork yani kırk yama tarzı olanlar rengarenk ya da belirli tonlarda karşımıza çıkıyor. Annelerimizin evlerini hatırlatan bu koltuk şallarını hazır olarak ya da kendiniz yaparak sahip olabilirsiniz.Dekorasyon konusunda içinse koltukların üzerine çeşitli şekilde serilerek göze hoş bir görüntü yaratmak için de kullanılır. Eğer koltuklarınızın rengi ve stili artık sizi sıkıcı gelmeye başladıysa koltuk şallarını kullanarak onları yenileyebilirsiniz.

Koltuk Şalı Görselleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git