Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş kitaplık, yeni tasarımları, modern ve şık görünümlü aynı zamanda ucuz kitaplık modelleri, ürünler ve görselleri….

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Yaşam alanı olan ev denildiğinde gözler önüne gelen başlıca eşyalar gardırop, koltuk, kanepe şeklinde sıralanırken bunlara ek olarak çalışma masası, kitaplık, portmantoda yine tercih edilen ürünlerdendir. Zaman bize birçok yeniliği getirmiş durumdadır ki bunlardan en çok bilinen ve yaygın şekilde kullanılanı internettir. Önceden mağaza gezerek yapılan inceleme ve alışverişler bugün online olarak da gerçekleştirilmektedir. Firmalar hazırladıkları internet sitesi aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaşmakta, ürünlerini online olarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Eve yönelik çok sayıda eşyanın bir araya getirildiği geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Koçtaş’ta bu isimlerden bir tanesidir. Mobilya kategorisine bireylerin ihtiyacı olan çeşitli ürünleri ekleyen Koçtaş kitaplık modelleri 2019 yılında kitaplarını daha düzenli muhafaza etmek isteyenlere yönelik farklı formlardan oluşmaktadır.

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş Mobilya Kitaplık Modelleri

Koçtaş mobilya kitaplık modelleri 2019 senesi içerisinde yeni bir kitaplık almayı düşünenlere işlevsel olarak hazırlanmış ürünleri sunmaktadır. Kitap okuyan, çok sayıda kitabı bulunan ve kendine ait bir kütüphanesinin olmasını isteyenlerin değerlendirebileceği kitaplıklar Koçtaş bünyesinde mevcuttur. Kitaplık alırken odanın ölçülerine uygun olarak seçilmesi önerilmektedir. Kitaplıklar masif ağaç, demir, sunta lam gibi çok farklı malzemelerden üretilmekte, fiyatları da kullanılan malzemeye bağlı olarak değişmektedir. Duvara monte edilen kitaplık modelleri hem kullanışlı hem de zarif bir görünüme sahip olmaktadır. Beyaz rengi ile birlikte ceviz, kırmızı gibi renk seçeneklerine yer verilen Koçtaş kitaplık modelleri 2019 yılında kitaplık almak isteyen bireyler için birbirinden güzel ve çeşitli formlarda üretilmiş şık ürünlerden meydana gelmektedir.

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş Kitaplık Fiyatları

Koçtaş kitaplık fiyatları 250 Tl’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup, kitaplığın boyutuna bağlı olarak değişmektedir. Farklı ve çok güzel modelleri bulunmaktadır. Mobilya kitaplık modelleri içinde sınırsız sayıda renk ve modelleri bulunmakta olup genç odası tasarımlarında tercih edebileceğiniz çok şık tasarımları bulunmaktadır.

Kitaplıklar peşin alımlarda indirim vadeli ödeme seçenekleri içinden de kredi kartına 12 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Koçtaş kitaplık kampanyaları ile aynı ürüne daha az ödeyerek sahip olma imkanı sunmaktadır. Bazı ürünlerde seri sonu indirimi yada sezonluk olarak indirimler yapılmaktadır.

En çok tercih edilen modeller ve tasarımlardan oluşan bir foto galerisi hazırladık. Sizlerde bu ürünleri inceleyerek evinize en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git