Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş banyo modelleri ve fiyatları, yeni tasarımları, 2019 ve 2020 yılı için özel olarak tasarlanmış modern ve ucuz banyo modelleri…

Koçtaş Banyo Modelleri

Bir evin olmazsa olmazları arasına giren banyolar farklı şekillerde dekore edilmektedir. Koçtaş banyo modelleri de bu alanda yeni modeller incelemek isteyenlerin bakabileceği seçenekler arasındadır. Bazı banyolar geniş bir alana sahip iken bazısı küçük boyutlarda olmaktadır. Ancak her iki durumda da dekorasyon fikirleri ile banyoyu hem şık görünümlü hem de kullanışlı bir alan haline getirmek mümkündür. Evin banyosu küçükse geniş küvet yerine duşakabin tercih edilebilir.

Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş Banyo Modelleri 2019-2020

Koçtaş banyo modelleri birçok farklı kategoride ürünleri sunmakta, bunlar arasında banyo dolabı, klozet kapağı, çöp kovası, banyo paspası gibi birbirinden değişik malzemelere ürün yelpazesinde yer vermektedir. Ayrıca banyo aksesuarları ile de ortamın konforuna katkıda bulunmakla birlikte istenilen tarzda bir dekorasyon stili de yakalanabilir. Banyo aksesuar çeşitleri banyo aynası, banyo askısı, diş fırçalarının konduğu set, havluluk ve sabunluk şeklinde sıralanmaktadır. Banyoda köşe raflarla eşyaların ortalıkta dağınık görünmesinin önüne geçilerek düzenli durmaları sağlanabilir. Banyo ile ilgili bir diğer kavram ise tesisat malzemeleri olmakta, bunlarda musluk, vana, banyo bataryası olmak üzere hazırlanmaktadır. Koçtaş banyo modelleri yanı sıra tesisat tamir ve bağlantı malzemeleri başlığında da müşterilerine hizmet vermektedir. Banyo dolapları ise hem alanın derli toplu görünmesine yardımcı olmakta, hem de estetik görünümleri ile güzel bir duruş sergilemektedir. Koçtaş bünyesinde banyosunu dekore etmek isteyenlere yönelik banyo dolabı seçenekleri de geniş ürün yelpazesinde yerini almış durumdadır.

Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş Banyo Fiyatları

Koçtaş banyo fiyatları banyo tiplerine göre değişmekte olup 500 Tl den başlayan fiyatlarla banyo dolapları, modern ve şık görünümlü banyo tasarımlarını bir arada bulabileceğiniz yapı marketleri arasında yer almaktadır. Genç bayanların en çok tercih etmiş olduğu modern tasarım banyo modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Galeriyi inceleyerek banyo tasarımları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Koçtaş Banyo Modelleri

Koçtaş Banyo Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git