Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

Evlerde kitap ve gazete okumayı sevenlere çok ilginç ve birbirinden şık kitaplık modelleri ile evlerini süsleyebilir ve estetik ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz…

Kitaplık Fikirleri

Evlerde kitap, dergi, gazete okumayı sevenler için dekorasyon fikirleri ve modern kitaplık modelleri ile bulunduğunuz alanı güzelleştirebilirsiniz. Bu kitaplık modelleri ile aradığınız kitabı bulmanız daha kolay olacaktır. Aynı zamanda kitaplık köşe takımları ile kitap sonrası uyuyabileceğiniz bir yatak bulunmaktadır.

Kitaplık fiyatları kitaplığın büyüklük ve küçüklüğüne göre, kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Kitaplık Koçtaç, kitaplık Ikea, kitaplık modelleri Tekzen gibi büyük yapı marketlerinden satın alarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak taksitli ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Çok şık ve modern kitaplık modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek kitaplıklar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Estetik Görünümlü Kitaplik

Estetik Görünümlü Kitaplık

Evlerde kendinize özel bir kitap okuma alanı oluşturmak istiyorsanız sizde hoş ve estetik görünüme sahip bir kitaplık modeli belirleyerek okuma köşesi oluşturabilirsiniz.

Genç Odası Kitaplik Modelleri

Genç Odası Kitaplık Modelleri

Genç odalarında genelikle açık renk genç odası takımlarına uygun canlı renk kitaplıklar tercih edilmektedir. Genç odası kitaplıkları genelde küçük ve şirin modellerden oluşmaktadır.

İlginç Kitaplik Modelleri

İlginç Kitaplık Modelleri

Bu tasarımları salon, misafir odası, oturma odası ve genç odalarında tercih edebilirsiniz. Farklı renkleri bulunmaktadır. Bu ürünleri satın alabilir yada kendi imkanlarınızla da yapabilirsiniz.

Modern Kitaplık Modelleri

Modern Kitaplık Modelleri

Evlerde ve iş yerlerinde kullanılmakta olan çok farklı ve şık modelleri bulunmaktadır. Evlerde kullanmadığınız alanlara uygun tasarımları kendinizde geliştirebilirsiniz.

Salon Kitaplık Modelleri

Salon Kitaplık Modelleri

Salon kitaplık modelleri genelde çok kitap koyulması için tasarlanmış ve salonun ebatlarına uygun büyük kitaplık modelleri tercih edilmektedir.

Tasarım Kitaplık Modelleri

Tasarım Kitaplık Modelleri

Evlerde ve ofislerde farklı tasarım kitaplıklarda tercih edilmektedir. Bu tasarımlar çok dikkat çekici ve kullanıldıkları alanlara modern ve şık bir görünüm katmaktadır.

Bebek Odası Kitaplık Modelleri

Bebek Odası Kitaplık Modelleri

Bebek odası kitaplık modelleri genelde bebek ve çocukların boylarına uygun olarak tasarlanmış küçük tasarımlardan oluşmaktadır. Kitaplıkların evlerde özellikle bebe ve çocuk odalarında duvara sabitlenmesi gerekir. Sabitlenmeyen kitaplıklar çocuklarınız için risk oluşturmaktadır.  Kitaplıklar hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git