Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri

Kırmızı beyaz koltuklar evlerde ve ofislerde tercih edilen modern ve şık görünüme sahip tasarımlar arasında yer almaktadır.

Kırmızı Beyaz Koltuk Takımları ve Fiyatları

Kırmızı beyaz koltuklar evlerde salon ve misafir odası tasarımlarında özellikle gençler tarafından tercih edilmektedir. İşyerlerin de bekleme salonları ve ofislerde de tercih edilmektedir. İki renk kombinasyonu ve uyumu çok güzeldir.

Bu koltuk takımlarında genellikle beyaz renk daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Kırmızı renk dekor amaçlı kullanılmaktadır.  Bu koltuk takımları içinden açılıp kapanabilen modelleri tercih edebilir ve misafirlerinize yatak haline getirebilirsiniz.

Bazalı koltuk modelleri bu tasarımlar içinde çok tercih edilmektedir. Baza alanı geniş olanları tercih ederek içerisine kullanmadığınız eşyaları saklayabilirsiniz.

Kırmızı beyaz koltuk takımı fiyatları 2500 Tl ile 7000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri mobilya üreticisi şirketlerden yada internet üzerinden satış yapan e-ticaret siteleri üzerinden temin edebilirsiniz.

E-ticaret siteleri üzerinden kredi kartına taksit, ücretsiz kargo ve kurulum imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri

Salon ve misafir odaları için ideal tasarımlar arasında yer almaktadır. Rahat ve konforlu bir tasarımdır. Silinebilir özelliktedir. Sehpa ve koltuk takımı olarak tam takım olarak satın alabilir yada parça parça şeklinde istediğiniz parçayı satın alabilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-2

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-2

Misafir odalarında tercih edebileceğiniz  şık bir tasarımdır. Ahşap ayakları ile zeminde bulunan laminat ve parkelere zarar vermez. Kaliteli uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tasarımdır.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-3

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-3

Yüksek ayakları sayeseinde alt kısımlarını çekmeden temizlenme imkanı sunmaktadır. Modern görünümlü kaliteli bir üründür.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-4

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-4

Yeni tasarım bu koltuk takımlarında rahatlık ve konfor ön plana çıkmaktadır. Görünüm olarak da farklı tasarım arayışında olanlara hitap etmektedir.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-5

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-5

Büyük salon takımları için özel olarak üretilmiş ve geniş ailelere uygun bir koltuk takımıdır..

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-6

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-6

Küçük salon ve misafir odaları için tasarlanmış olan bu ürünler bir çok kişi tarafından çok beğenilmekte olup bulundukları ortama şık ve estetik bir görünüm sunmaktadır.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-7

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-7

Takım dışında kırmızı beyaz koltuk arayışında olanlara bu modeli tavsiye edebilirsiz. Sağlam ve dayanıklı bir üründür.

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-8

Kırmızı Beyaz Koltuk Modelleri-8

Modern salon takımı arayışına cevap vermek için özel olarak üretilmiş kırmızı ve beyaz koltuk takımları içinde en çok tercih edilen üründür.

Ürünler hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git