Kilim Modelleri

Kilim Modelleri ve Fiyatları

Ev dekorasyonunda halının yeri oldukça önemlidir. Çünkü eşya ne kadar güzel ve ihtişamlı olursa olsun onu tamamlayacak iyi bir halı seçimi yapılmadığı sürece kendisini göstermez. Halılar arasında yaşam alanınızı renklendirecek ve şekillendirecek olanlar ise şüphesiz ki kilimlerdir. Hem evlerinizi hem de iş yerlerinizi renklendirecek olan kilimler her yıl yeni modelleri ile sizlerin önüne sunulmakta. Bu sezon da oldukça farklı ve özel modelleri ile beğenilere sunulan kilim modellerinden biraz bahsedelim isterseniz.

Kilim modelleri daha çok kullanılacağı odaya ve ortama göre değişiklik arz etse de bu sene kilim modellerinde canlı renklerde kullanılmakta. Özellikle yatak odalarını renklendirmek adına oldukça şeker ve tatlı tonlarda pembeler, maviler kilim modellerinde karşımıza çıkıyor. Bu kilim modellerinin büyük bir kısmı model olarak da halıları örnek alıyor.

İş yerleri için hazırlanmış olan kilim modelleri daha koyu ve daha tok tonlarda karşımıza çıkıyor. Bu alanlar daha çok kirlendiği için kiri daha az belli eden renk tonlarında hazırlanıyor. Model olarak da fazla karışık tasarlanmasının en büyük sebebi hiç şüphesiz kiri belli etmemek. Çünkü karışık desenlerde göz direk desene çarptığından kir ilk etapta dikkati çekmiyor.

Dekor amaçlı hazırlanan oldukça farklı kilim modelleri de çok fazla. Bu kilim modelleri her yerde kullanılabilirken renk tonları da oldukça değişiklik gösteriyor. Canlı ve parlak tonlarda da hazırlanabiliyor oldukça soft ve açık tonlarda da. Tamamen sizin seçiminize kalmış durumda…

Kilim fiyatları 50 Tl ile 250 Tl arasında değişmekte olan fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri halı mağazaları ve internet üzerinden satış yapan siteler üzerinden isterseniz peşin isterseniz de kredi kartına taksit imkanlarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Evlerde en çok tercih edilen kilim modellerinden oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu galeriyi inceleyerek evlerinizde şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git