Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı

Kendinden yapışkanlı duvar kağıtları, yeni tasarımları, şık ve modern görünümlü duvar kağıtları, kendinden yapışkanlı duvar kağıdı nasıl yapıştırılmalı…

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonunda son yılların gözde tasarımları arasında bulunan duvar kağıtları başta salon, misafir odası, oturma odası, genç odası, bebek odası ve yatak odalarında çok tercih edilmektedir. Evlerde farklı bir hava kazandırmak için özel olarak tasarlanmış modelleri bulunmaktadır.

Modern ev dekorasyonu başta olmak üzere, sade ve klasik dekorasyonlar, rustik dekorasyonlar her zevkten kişiye hitap eden modelleri ve renkleri bulunmaktadır. Klasik duvar kağıtları daha çok 45 yaş ve üstü kişiler tarafından tercih edilmektedir. 3d duvar kağıdı modelleri ve modern tasarım duvar kağıtları 20 ile 45 yaş arası bayanların favori tasarımları arasında yer almaktadır.

Kullanıcıları tarafından uygulaması kolay olması amacı ile kendinden yapışkanlı duvar kağıtları son yıllarda çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Uygulaması kolay ve işçilik gerektirmeden herkes tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır

Almış olduğunuz duvar kağıdını önce yere yatırarak duvar kağıtlarının uç kısımlarını 10 ile 15 cm yapışkan kısmını ayırın. Duvar kağıdını sonra uygulama yapacak olduğunuz yere düz bir şekilde yapıştırın. Düzgün olması çok önemlidir. Düz olarak yaptırdığınız taktirde kalan kısımda düz bir şekilde yapışacaktır. Duvar kağıdını olabildiği kadar gergin tutmakta yarar vardır. Duvar kağıdının üst kısmını yapıştırdıktan sonra eş zamanlı olarak duvar kağıdını aşağıya doru yapıştırın. Arka kısımda olan kağıdı aşağıya doğru çekin. Yanlış yapıştırdığınızda yapışan kısımları söküp tekrar başa dönebilirsiniz. Jelatin kısmını soyarak alt kısıma kadar bu işleme devam etmelisiniz. Düzleştirici aparat yada elinizle duvar kağıdını duvara uygulayabilirsiniz. İki parçalı duvar kağıtlarının üst üste gelecek kısımlarını 2 yada 3 cm diğer duvar kağıdı üzerine gelecek şekilde yapıştırın. Tüm işlemler bittikten sonra bu kısımları maket bıçağı ile kesebilir yada bu şekli ile bırakabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde, ofislerde bu uygulamayı tek kişi ile yapabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı Görselleri

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıtları

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıtları

Yapışkanlı Duvar Kağıdı Modelleri

Yapışkanlı Duvar Kağıdı Modelleri

Yapışkanlı Duvar Kağıtları

Yapışkanlı Duvar Kağıtları

Kendinden Yapışkanlı Duvar Kağıdı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git