Kelebek Puf Modelleri

Kaliteli ve faklı çizgilere sahip Kelebek mobilya puf modelleri ile evlerinize farklı ve şık bir görünüm verecek olan bu aksesuarları mutlaka tercih etmelisiniz…

Kelebek Mobilya Sandıklı Puf Modelleri

Kelebek mobilya kaliteli ve modern bir çizgiye sahip ürünleri arasında yer alan bu puf modellerini çok sevecek ve evlerinizde mutlaka yer vereceksiniz. Kelebek puf modelleri klasik mobilya tasarımları ve modern mobilya tasarımlarına uygun modelleri bulunmaktadır.

Özel tasarım puf modelleri bulunmakta olup farklı renk seçenekleri ile göz doldurmaktadır. En çok tercih edilen renkler arasında beyaz, krem, kırmızı ve siyah renklerden oluşan tasarımlar dikkat çekmektedir.

Kelebek sandıklı puf modelleri bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bu modeller hem puf olarak kullanılmakta olup aynı zamanda içerisine çeşitli malzemeler saklanabilmektedir. Kelebek puf fiyatları 250 Tl ile 750 Tl arasında değişmektedir. Kelebek çiftli puf fiyatları 500 Tl ile 1000 Tl arasında değişen fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

Kelebek puf modellerinden  oluşan bir foto galeri hazırladık. Sizde bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kelebek puf modelleri hakkında bilgi görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git